Zincir parfüm markası Loris 600 mağaza hedefinde | devrediyorum.com

Zincir parfüm markası Loris 600 mağaza hedefinde

Zincir parfüm markası Loris 600 mağaza hedefinde

 

Çok sayıda mağazası ve binlerce çalışanıyla büyük bir mağaza zinciri olan parfüm üreticisi Loris, 2006 yılından bu yana çok ciddi yol kat etti.

Marka hali hazırda 400’ü aşkın şube ve 1000’den fazla çalışanı ile hizmet veriyor. Gebze’de bulunan 5 bin metrekare kapalı alana sahip üretim tesisinde günde 50 bin adet üretim yapma kapasitesi ile çalışıyor. 2018 yılında kurduğu InoLab markası altında giderek büyüttüğü GCMS teknolojisine de sahip olan Ar – Ge laboratuvarı ile önemli başarılara imza atan marka, Loris Akademi ile de sadece kurum içi ihtiyaca değil, sektörün nitelikli eleman sıkıntısına yönelik çözümler de sunuyor.

Karlı bayilik fırsatları ile dikkat çeken Loris, 2020’de yurt içi ve dışında toplam 600 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

Loris Parfüm bayi çalışanlarını satışta, üründe ve müşteri ilişkilerinde başarı sağlayacak bir eğitim programına tabi tutuyor. Loris Akademi çatısı altında oluşturulan müfredat 2019-2020 sezonunda tüm mağaza çalışanlarının eğitimlerini tamamlamasını hedefliyor. Loris Akademi’de yapılan çalışmalar sonrasında satış temsilcileri birer Parfümolog olarak sertifikalandırılacak. Loris Parfüm sektörde satış ekibine bu donanımı kazandıran ilk marka olarak faaliyetlerini sürdürmeyi planlıyor.

Loris Parfüm tabeladan rafa uzanan tüm mimari ve teknik operasyonu deneyimli ekibiyle sizin için yürütüyor. Saha operasyon ekipleriyle açılış ve sonrasında da sizi desteklemeye devam ediyor.

Mağaza açılışı sırasında bayilere ücretsiz olarak personel kıyafeti, promosyon parfüm desteği, koku çubuğu, el ilanı, liste, katalog, poşet, ücretsiz barkod kullanım hakkı gibi bir çok avantaj sunuluyor. Ücretsiz ERP sistemi ile stok sipariş gibi işlemlerde sağlıklı bir şekilde ilerliyor.

29 Ağustos 2019 / by / içinde
Yorumlar

Comments are closed here.

E-Dergi Üyelik

Yatırım fırsatlarını kaçırmamak için E-dergimize ücretsiz üye olun!
ÜYE OL!
close-link