Tam Zamanlı İşinizde Çalışırken Ek Gelir Sağlamanın Çeşitli Yolları | devrediyorum.com

Tam Zamanlı İşinizde Çalışırken Ek Gelir Sağlamanın Çeşitli Yolları

Tam Zamanlı İşinizde Çalışırken Ek Gelir Sağlamanın Çeşitli Yolları

Tam Zamanlı İşinizde Çalışırken Ek Gelir Sağlamanın Çeşitli Yolları

Ek gelir elde etmek tüm çalışan insanların bir isteği olsa da çoğu kişi ek işe vakit ayıramayabiliyor. Ancak aşağıda sayacağımız yollar ile tam zamanlı olarak çalışsanız bile ek gelir elde etmeniz mümkün. Tabii ki bu yollar düşünüldüğü kadar kolay değil ancak eğer yapabilirseniz ay sonunda gelirinizi arttırmanız mümkün olacaktır. ‘’Tam zamanlı işinizde çalışırken ek gelir sağlamanın çeşitli yolları’’ konusunu sizler için derledik.

İçerik yazmak.

Kendi serbest içeriklerinizi yazmaya başlamak için ihtiyacınız olan şeyler; iyi yazma becerisi ve bilgisayardır. Yazdığınız yazıların alıcılarını ise makale sitelerinde bulabilirsiniz. Ancak içeriklerinize talebin artması için özgün ve kaliteli içerikler yazmalısınız. Eğer özgün ve kaliteli içerik yazarsanız zamanla müşterileriniz artacak ve güzel bir kazanç sağlayacaksınız.

E-Ticaret yapmak.

E-Ticaret yapmak için düşündüğünüz kadar çok boş vakte ihtiyacınız yok. Bazı platformlar satış yapmak isteyen insanlara stok yapmaksızın para kazanma fırsatı sunar. Bu tür platformlarda, siz sadece ürünü satın almak isteyen müşterilerin bilgilerini ürün satıcısına ulaştırırsınız. Sahibinden, Letgo veya sosyal medyalardan bu işi yapabilirsiniz.

Ürün incelemeleri yazmak.

Yeni ürünlerini piyasaya süren firmalar, müşterileri satın almaya ikna edebilmek için çevrimiçi incelemelere gereksinim duyarlar. Bazı şirketler ise kendi ürünlerini ücretsiz bir şekilde göndererek inceleme yapılmasını isterler. Hele eğer yabancı dil biliyorsanız bu alanda güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

Köpek gezdirmek.

Köpek gezdirme işi yurtdışında oldukça popüler ve sadece bu işten çok para kazanan insanlar var. Türkiye’de özellikle İstanbul’da da yavaş yavaş bu iş gelişme aşamasında. Bu işte 30 dakika veya 1 saat köpek gezdiriliyor. İş sonunda ise 35-50 TL gelir sağlıyor. Eğer ayın 20 günü bu işi yaparsanız 2.000 TL kazanç sağlayabilirsiniz.

Sosyal medya yöneticiliği yapmak.

Eğer akşam vakitlerinizi İnstagram, Twitter veya Facebook gibi sosyal medyalarda geçirmeyi seviyorsanız bu iş tam size göre. Özellikle son dönemlerde şirketler sosyal medya yöneticiliği kapsamında işe alım yapıyor. Bu alanda ne kadar deneyiminiz varsa o kadar çok para kazanabilirsiniz. Bu işten tek seferlik 100 TL alan da var, aylık 500-2000 TL gelir sağlayan da.

18 Eylül 2018 / by / içinde
Yorumlar

Comments are closed here.

E-Dergi Üyelik

Yatırım fırsatlarını kaçırmamak için E-dergimize ücretsiz üye olun!
ÜYE OL!
close-link