Mikom Yazılım | devrediyorum.com

Mikom Yazılım

Mikom Yazılım

1988 yılında eğitim ve sağlık sektöründe teknolojinin kullanılmasının geliştirilmesi ve sürekli güncel kalarak çağa ayak uyduran bir sektör oluşturma adına kurulan MİKOM YAZILIM,  kısa zamanda büyük gelişme göstererek sektörde uzman ve önde bir firma olmayı başardı.

Son 15 yıldır tüm ARGE çalışmalarını ve uzmanlığını Kafe ve Restoran Otomasyonu markası olan MOBRES için kullanarak yine sektörün öncü kuruluşlarından birisi olmuştur. Sürekli gelişen ve firmaların sıkı bir rekabet içinde bulundukları bu pazarda, gerek esnek ve sağlam veri yapısı, kolay kullanımı, kurulum v işletim maliyetlerini azaltan çözümleri ile ve en önemlisi de çoklu dil desteği (İngilizce-Arapça) ile yurt içinde olduğu kadar yurt dışı pazarında da aktif olmayı hedeflemektedir.
Mikom Yazılım geliştirdiği ürünlerin dağıtımını sağlamak üzere gerek kendi bünyesinde oluşturduğu bölge büroları gerek ise sektörün önde gelen satış ve dağıtım firmaları ile işbirliği ve iş ortaklığı ilişkilerini sürekli olarak geliştirmektedir.

Mobres Pos Çözümleri ile Restoran, Kafe, Bar, Fastfood, Franchise işletmeler ile Hızlı satış sistemi ile çalışan tüm işletmelere hizmet vermeye devam etmektedir.

Mikom Yazılım Franchies firmalar için ürettiği Merkezi Yönetim Sistem yazılımı ile yer ve mekan farkı olmadan Merkezi yapıdan şubelerin her nerede olursa olsun (başka bir il veya başka bir ülke) yönetmesine olanak sağlamaktadır. Bu bağlamda Merkez Yönetim Sistemi; şubelerinin karlılık durumunu, şubeler arası satış karşılaştırmalarını, hangi şubede hangi ürünlerin daha çok satıldığını, şubelerin stok durumlarını v.b. gibi birçok bilgiye bu yazılım ile anında ulaşabilmektedir.

 

2 Eylül 2019 / by / içinde
Yorumlar

Comments are closed here.

E-Dergi Üyelik

Yatırım fırsatlarını kaçırmamak için E-dergimize ücretsiz üye olun!
ÜYE OL!
close-link