Maydonoz Döner 75 Şube Yolunda | devrediyorum.com

Maydonoz Döner 75 Şube Yolunda

Maydonoz Döner 75 Şube Yolunda

 

2018 yılında kurulmasına rağmen Lezzeti ve hizmet kalitesi ile sektörde  fark yaratan Maydonoz Döner  6 şehirde açtığı şubeleri ile büyümeye devam ediyor. Marka 2019 yılı sonunda 75 restorana ulaşabilmeyi hedefliyor.

Maydonoz Döner, gıda standartlarına uygun geleneksel lezzetleri ve 40 farklı döner sosuyla sektöre yenilik getirmiş bir marka. Her kitleye ulaşmayı hedefleyen Maydonoz Döner sektörün lider markası olmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Maydonoz Döner gelen her misafirine geleneksel Hatay dönerini tattırarak lezzet ve kaliteye dayalı mutlak müşteri memnuniyetini hedefleyen ilişkiler kuran ve bunun neticesinde mümkün olan en fazla işletmeye ulaşılabilmek adına var olan çalışmalarını sürdürüyor.

Maydonoz Döner yetkilisi Ömer Şeyhin uyguladıkları franchise sisteminin avantajları ile ilgili şu sözleri dile getirdi: “İş dünyasına çağdaş bir bakış açısı ile yaklaşıyoruz. Kendi işini kurmak, içinde bulunduğu sistem ile bütünleşerek takımın parçası olmak, başarısızlık oranının düşük olması, denenmiş, kanıtlanmış bir iş modeli olması, tanınmış marka avantajları, nitelikli eleman temini, başlangıç eğitimleri, mali ve hukiki destek sağlanması, teknolojik gelişim, iyi lokasyon seçimi, ucuz satın alma avantajı olarak sıralanabilir. Ayrıca Royalty bedeli, isim hakkı bedeli ve fahiş konsept bedeli yok”.

10 Eylül 2019 / by / içinde
Yorumlar

Comments are closed here.

E-Dergi Üyelik

Yatırım fırsatlarını kaçırmamak için E-dergimize ücretsiz üye olun!
ÜYE OL!
close-link