Küppeli , Bijuteri sektöründe her dönem dinamizmini korumayı başardı | devrediyorum.com

Küppeli , Bijuteri sektöründe her dönem dinamizmini korumayı başardı

Küppeli , Bijuteri sektöründe her dönem dinamizmini korumayı başardı

Markanız hakkında bilgi alabilir miyiz?

27 yılı aşan deneyimi ile bijuteri sektöründe kaliteli ürün ve hizmet anlayışını devam ettiren şirketimiz Kübranur Bijuteri, her geçen gün kendini geliştirmeye devam ediyor.

Merkezi İSTOÇ’ta bulunan ve 800 m2’lik toplam alana sahip olan markamız, ayrıca Tahtakale’de 235 m2 showrooma sahip.

Bünyesinde bulunan Küppeli markası ile toptan ve reyon hizmeti veren Kübranur Bijuteri, aynı zamanda Tahtakale’de toptan hizmet verdiği Soso ve perakende zincir mağazası olan Küppeli markası ile müşterine her alanda farklı ürün ve hizmet seçenekleri sunabiliyor.

​Toplam 60 kişilik bir ekibe sahibiz. 2009 yılından bu yana izne ve denetime tabi şekilde 35 personelimiz ile bir üretim tesisimiz de bulunuyor. Mağaza ve reyon takibi yapan uzman kadromuz, kendi bünyemizde tasarım yapan ekibimiz ve tasarımları uyarlayan 3D yazıcısı alt yapımızla tam donanımlı bir hizmet sunuyoruz.  Günümüz modasını takip ederek, müşteri memnuniyetini odağımızda tutarak çalışmaya devam ediyoruz.

​3 ülkede toplam 45 bayimiz ile yurt içi, yurt dışı toptan ve Küppeli Accesories franchise ile sektörde bir çok firmaya öncülük ediyoruz.

Şirketiniz bünyesinde hangi ürünler bulunuyor?

Markamız sektöre ilkleri yaşatan bir firmadır. Ürünlerini izne ve denetime tabi sanayi bakanlığı ruhsatlı üreten tek firmayız.

Aynı zamanda modayı takip etmek adına, ithalat gücünü de kullanıyoruz. Ürünlerimiz takı (küpe, bileklik, kolye, yüzük vb.), şal, atkı, bere, çanta gözlük ve bunun gibi aksesuar gruplarından oluşuyor.

Franchise çalışmalarınız hakkında bilgi almak isteriz?

Markamız bünyesinde barkodlu, ürün satışını takip edebileceğiniz, teknolojik alt yapısı oturmuş bir sistem mevcut. Franchise’larımız alt yapımızdan faydalanabiliyorlar. Bu işlerini çok kolaylaştırıyor.

Lokasyon olarak ise, ağırlıklı olarak cadde mağazacılığı ile ilerledik. Yakın zaman içerisinde AVM mağazacılığına da adım atacağız.

Uzman ekibimiz gelen yoğun talepleri tek tek değerlendirerek uygun yatırımcı ve lokasyon kontrollerini yaparak sağlıklı bir şekilde büyümemizi sağlıyorlar.

 

Mağazalarınızın konseptinden bahseder misiniz?

Mağazamız bijuteri ve aksesuar gruplarından oluşuyor. Yaklaşık 60 ve120 metre kare arası mağazalar tercih ediyoruz. Sektörümüze özgü oluşturduğumuz tasarımımızla tüketicilerin beğenisini kazandık. Mimar ekibimizin desteğiyle mağazalarımızı anahtar teslim olarak açıyoruz.

Mevcut mağaza sayınızı ve hedeflerinizi öğrenmek isteriz?

Mevcut şube sayımız toplam 3 ülke dahil olmak üzere 45’e ulaşmış durumda. 2020 yılının sonuna kadar 85 şubeye ulaşmayı planlıyoruz. Hedeflediğimiz lokasyonlar ağırlıklı olarak insan yoğunluğunun fazla olduğu, adım sayısı yüksek olan caddelerdir.

 

Yatırımcıların markanızı tercih etmesi için öne çıkanlar nelerdir?

Yatırımcılarımızın markamızı tercih etmeleri için birçok neden var.

1 Franchise bedeli alınmaması.

2 Reklam bedelinin olmaması.

3 Tüm ürünlerin tarafımızdan hazırlanıp gönderilmesi.

4 Bayilerin istediği modelleri üretebilmemiz.

5 Minimum kar oranının %100 olması.

6 Yatırımcılarımıza özel eğitimler verilmesi.

7 Şubelerimizi anahtar teslim hazırlamamız.

8 Teknolojik alt yapımızın tam olması.

9  RPT sistemi.

10 Sosyal medya reklam ve pr desteklerimiz.

Franchise verirken olmazsa olmazlarınız nelerdir?

Lokasyonları onaylayabilmemiz için, Türkiye’de alışveriş kitlesinin tercih ettiği markaların bulunduğu caddelerde; minimum 60 maksimum 120 metre kare mağazaları tercih etmekteyiz. Lokasyon ve metre kare başarı için çok önemli.

Aynı zamanda belirli standartları taşıyan mağazalarımız dışında bir dekorasyon tercih etmiyoruz.

Doğal olarak da markamızın ürünleri dışında markaların mağazalarımıza girmesine izin vermiyoruz.

Yatırımcıları mesajınız nedir?

 Girişimciler ve kendi işinin patronu olmak isteyen kişiler için franchise sistemi işi çok kolaylaştıran ve hızlandıran bir yol. Bijuteri ve aksesuar sektörü ise her dönem hareketli ve karlı olmayı başardı. Biz franchise sistemiyle sektörümüzü birleştirerek girişimciler için çok iyi bir fırsat sunuyoruz.

Yatırımcıların binlerce modeli ve modayı takip ederek bu kadar dinamik bir sektör içerisinde bireysel girişimlerle ayakta kalmaları neredeyse imkansız. Biz üretim ve ithalat gücümüzü tecrübemizle de birleştirerek girişimcilerin kullanımına sunuyoruz. Üstelik mağaza dekorasyonu ve ürün bedeli dışında hiçbir ücret talep etmeden.

Ayrıca, bayilerimiz küppeli accessories’a ait özel mobil uygulama ile bulunduğu yerden ürün siparişlerini geçip, aylık kazançlarını görebilir, stok takibi yapıp, tüm ürünlerini barkodlu olarak temin edebilir. Sektörümüzde çok fazla ürün çeşidi ve fiyat olduğundan teknolojiyi kullanarak iş yükünü azaltmayı başardık. Böylece mağazalarımız gelen müşterileriyle sorunsuz ve hızlı bir şekilde alışverişlerini yapabiliyorlar.

 

18 Eylül 2019 / by / içinde
Yorumlar

Comments are closed here.

E-Dergi Üyelik

Yatırım fırsatlarını kaçırmamak için E-dergimize ücretsiz üye olun!
ÜYE OL!
close-link