Kırmızı Döner | devrediyorum.com

Kırmızı Döner

Kırmızı Döner

Yönetim Kurulu Başkanı /   TUNCAY PAŞAOĞLU                                                                                                                                                                                    

Kısaca markanızın nasıl ortaya çıktı?

Kırmızı Döner yöneticileri ve çalışanları olarak, her şeyin hayal etmekle başladığına inandık ve “HERŞEY HAYAL ETMEKLE BAŞLAR” sloganı ile 1986 yılında ticaret hayatına başladık. 2006 yılında gıda sektörüne giriş yapıp kurumsal bir yapıya dönüşerek şubeleşmeye başladık.

Hedef kitleniz ve konseptinizi öğrenmek isteriz?
Döner toplumun her kesimine hitap eden hepimizin sevdiğimiz bir gıda. Dünya’da döner dendiğinde ülkemiz akıllara gelir. Biz de bu geleneksel lezzeti özel seçilmiş etlerimiz ve ustalığımızla birleştirerek tüketicilere sunuyoruz.

Konseptlerimiz;

Cadde şubelerde alakart,  AVM konseptlerinde Fast Food olarak hizmet veriyoruz. Uygun lokasyonda uygun yapıyı oluşturarak verimliliğimizi arttırıyoruz.


Franchise çalışmalarınız hakkında bilgi alabilir miyiz?

Yatırımcılarımıza, restoranın açılış hazırlıkları süresince ve açılışın ilk gününden itibaren pazarlama, reklam, satın alma, lojistik, eğitim, insan kaynakları, operasyon, kalite kontrol gibi yoğun destek hizmetleri veriyoruz.

Bizimle birlikte iş yapan tüm girişimcilere başarılı olmaları için gereken her konuda yardımcı oluyoruz. Teşvik edici olması amacıyla herhangi bir franchise bedeli talep etmiyoruz.


Güncel şube sayınızı ve ulaşılmak istediğiniz şube sayısını öğrenmek isteriz. Öncelik verdiğiniz lokasyonlar nereleredir ?

Türkiye genelinde 6 İl’de 13 şubemiz bulunuyor. Yıl sonuna kadar mevcut şubelerimizde kaliteden ödün vermeden çalışmaya devam edeceğiz.

2020 yılının başından itibaren ülkemizdeki ekonomik verileri de değerlendirilerek franchise çalışmalarına ağırlık vermeyi planladık.

Öncelikli lokasyonlarımız Ege, Marmara ve İç Anadolu bölgeleridir.

Yatırımcıların markanızı tercih etmesi için öne çıkaracağınız farklar ve avantajlar nelerdir?
En önemli avantajımız franchise bedeli ve reklam katılım payı alınmıyor olmasıdır. Yatırımcılarımıza personel eğitiminden teminine kadar her türlü konuda destek verilmekte olup, teknolojinin güncel tüm imkanlarından faydalanıyoruz.

Franchise koşullarınız ve olmazsa olmazlarınız nelerdir?
Yenilikçi bir ruha ve başarma isteğine sahip olmak, tüm mesai zamanını Kırmızı Döner‘de harcayabilecek konumda olmak, Kırmızı Döner için gerekli olan yatırımı karşılayacak finansal kaynaklara sahip olmak bayi adaylarımızda aradığımız başlıca özelliklerdir.

Franchise sektörünün geleceğiyle ilgili görüşleriniz nelerdir?
Birçok kişi girişimci olmak istiyor, ancak bir iş fikrini sıfırdan inşa ederek kendi işini kurmak herkese uygun olmayabilir. Böyle kişiler için franchise sektörü en ideal seçenektir diyebiliriz. Gerekli eğilim gerçekleştiği taktirde bu sektör büyümeye devam ederek geleceğe ışık olacaktır.


Yatırımcılara iletmek istediğiniz veya eklemek istediğiniz farklı bir konu var mı?
Yörenin damak tadına doğru şekilde hitap edince gerek Hatay gerekse çevre bölgelerde sevilen bir marka haline geldik. Doğru zamanlamalarla alt yapı, bilgi işlem ve ar-ge süreçlerimizi de tamamladık. Helal kesim belgeli yaprak et ve tavuk döner sunumları ile kazanılan başarının haklı gururunu yaşıyoruz. Bu bilgi ve birikimleri paylaşacağımız uygun girişimciler ile yolumuza emin adımlarla devam edeceğimizi paylaşmak isterim.

 

 

 

6 Eylül 2019 / by / içinde
Yorumlar

Comments are closed here.

E-Dergi Üyelik

Yatırım fırsatlarını kaçırmamak için E-dergimize ücretsiz üye olun!
ÜYE OL!
close-link