Kaşıbeyaz’dan Baklava Shop | devrediyorum.com

Kaşıbeyaz’dan Baklava Shop

Kaşıbeyaz’dan Baklava Shop

 

Kebabın marka ismi olarak bilinen Kaşıbeyaz Lezzet Grubu, Baklava Shop ile büyüme kararı aldı. Marka, efsanevi baklava lezzetlerini sunduğu Baklava Shop’un yıl içerisinde 20 franchise vereceğini açıkladı. Franchise bedeli ise 100 bin TL’den başlıyor.

Güneydoğu Anadolu Mutfağının seçkin lezzetlerini, 40 yılı aşkın süredir İstanbul’lularla buluşturan Kaşıbeyaz Lezzet Grubu, iddialı kebap lezzetleri kadar yendiği anda hafızlardan silinmeyecek izler bırakan baklava, burma kadayıf gibi lezzetleri yeniden satışa sunmaya başladı. Kaşıbeyaz’ın merkez üssü Florya’daki baklava imalathanesinin geçtiğimiz aylarda yeniden hayata geçmesiyle birlikte Baklava Shop projesi de hayat buldu.

Marka, ilk şubesini Florya’da açtıktan sonra biri İstanbul Çemberlitaş diğeri İstanbul Ataköy olmak üzere 2 franchise verdi. Yıl içerisinde İstanbul’da 20 franchise daha vereceklerini açıkladı.

Franchise bedeli, 100 bin TL’den başlıyor

Ankara dahil olmak üzere 6 şubelerinde baklava satışı yaptıklarını belirten Murat Kaşıbeyaz, aynı zamanda Baklava Shop adı altında bir konsept mağaza oluşturduklarını da söylüyor. “Baklava Shop’u ilk olarak Florya’da açtık. Baklava, şöbiyet, burma kadayıf gibi tatlı çeşitlerinin yanı sıra kıymalı börek, su böreği, kahke ve Antep yöresine özgü turşu, salça gibi ürünleri de satışa çıkardık.” diyen Kaşıbeyaz, franchise şeklinde büyümek istediklerinin de altını çizdi.

Franchise bedelinin 100 bin TL olarak belirlendiği Baklava Shop’lar için uygun lokasyonlarda, Kaşıbeyaz dekorasyonu şartı aranıyor. Başkan Vekili Murat Kaşıbeyaz, “Kaşıbeyaz konseptini franchise alan firma kendisi yaptırabileceği gibi bizden mimari dekorasyon hizmeti alırsa franchise bedeli 200-250 bin TL’yi buluyor. İlk etapta İstanbul’da 20 şubeye ulaşmaya düşünüyoruz. Bu anlamda biri Ataköy’de diğeri Çemberlitaş’ta olmak üzere 2 tane franchise vermiş durumdayız. Daha sonra Ankara, İzmir ve Antalya gibi büyükşehirlerde franchise yöntemiyle çoğalacağız.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

 

 

23 Ağustos 2019 / by / içinde
Yorumlar

Comments are closed here.

E-Dergi Üyelik

Yatırım fırsatlarını kaçırmamak için E-dergimize ücretsiz üye olun!
ÜYE OL!
close-link