Kâr Marjı Yüksek İşler | devrediyorum.com

Kâr Marjı Yüksek İşler

Kâr Marjı Yüksek İşler

Kâr Marjı Yüksek İşler

Ekonomik dalgalanmaların olduğu, piyasaların tedirginlik yarattığı bir dönemde kâr marjı yüksek iş fikirleri arayanlar için cazip seçenekler var. İş fikirlerini elbette artı ve eksi yönleriyle değerlendirip, bulunulan coğrafyaya uygunluğu tartılarak hayata geçirmek gerekiyor. İşte sizler için hazırladığımız popüler ve yüksek kazançlı iş fikirleri;

Kozmetik ürün satışı: Kadınların vazgeçilmez ürünlerinden olan kozmetik ürünleri, her zaman para harcanan sektörlerden biridir. Belli markaların ürünlerini alıp satmak veya dergi ve sosyal medya üzerinden kozmetik ürün satışı gerçekleştirmek neredeyse sıfır maliyetle kazanç elde etmenizi sağlıyor. Özellikle dergi ve sosyal medya satışları uzun yıllardır kâr getiren iki önemli satış mecrası.

Bebek giyim satışı: Bebek kıyafetleri; patikler, eldivenler, zıbınlar, yelekler, pijamalar, tulumlar, hırkalar, bereler, yeni doğan bebek giysileri ve benzeri tüm bebek tekstil ürünleri her zaman ihtiyaç duyulan ürünleri yansıtıyor. Bebek tekstilinde malzeme ve üretim oldukça düşük maliyete sahiptir. Birkaç liraya mal edilen bir pijamayı rahatlıkla 20 liraya satabilirsiniz.

Akıllı telefon tamirciliği: Günümüzde artık herkes akıllı telefon kullanıyor. Akıllı telefonlar hayatı kolaylaştırıp, planlasa da aslında oldukça hassas cihazlardır. Bazen bir düşmede bozulabiliyor. Böyle anlarda yeni bir telefon almak epey pahalı bir çözüm iken tamir ettirmek uzun vadede daha hesaplıdır. Elektronik işlerden anlayan herkes akıllı telefon tamirciliği ile iyi bir gelir elde edebilir. Küçücük bir dükkân hatta bir tezgâh bile bu işi yapmak için yeterlidir. Gerekli malzemeler ve el becerisi olduktan sonra günümüzde çok rahat kalıcı bir iş edinilebilir.

Mini tarım faaliyetleri: Evde, balkonda, bahçede, tarlada kısacası tarıma müsait olan her alanda yapabileceğiniz mini organik tarım size büyük bir gelir kapısı olabilir. Örneğin son yılların en kârlı iş fikirlerinden biri istiridye mantarı yetiştirmektir. Yaklaşık 5 – 10 bin lira harcayarak zemin hazırladıktan sonra elde edilen mantarları kilosu 15 – 20 liradan satışa sunarak aylık binlerce lira kazanç sağlayabilirsiniz.

İç Giyim ve Çorap tekstili: Çorap ve iç çamaşırları, yıl boyunca kişilerin en temel giysilerinden biridir. Üreticiler, bu ürünleri çok cüzi rakamlara imal ediyor ve üzerinde kar paylarını koyarak tüketiciye ulaştırıyorlar. Neredeyse yüzde yüz kâr getiren bu sektör, zamana karşı direnmede oldukça başarılı. Pijamalar, pijama takımları, ev patikleri, kısa ve uzun çoraplar, tekli veya takım halinde satılan kadın – erkek iç çamaşırları düşük sermaye ile üretip yüksek gelir elde ederek satabileceğiniz tekstil ürünleridir. Üstelik bu tip işletmeler için devlet desteği bile almak mümkün.

26 Ekim 2018 / by / içinde
Yorumlar

Comments are closed here.

E-Dergi Üyelik

Yatırım fırsatlarını kaçırmamak için E-dergimize ücretsiz üye olun!
ÜYE OL!
close-link