HER YUDUMDA AYNI KALİTE KAHVE DURAĞI | devrediyorum.com

HER YUDUMDA AYNI KALİTE KAHVE DURAĞI

HER YUDUMDA AYNI KALİTE KAHVE DURAĞI

KAHVE KOKUSU EGE’DEN TÜRKIYE’YE KAHVE DURAĞI ILE YAYILIYOR.

 Kahve Durağı’nın kuruluşu hakkında bilgi almak isteriz?

 Afrika, Güney Amerika, Asya ve Orta Amerika gibi dünyanın dört bir tarafındaki kıtalardan gelen eşsiz kahve çekirdeklerini özenle öğüttük, pişirdik ve tüketicilerle paylaştık. 2009 yılında başlayan bu yolculuğumuzda istedik ki Türkiye’nin her bölgesinden, markası tescillenmiş Kahve Durağı ile birlikte yürüyen yol arkadaşlarımız olsun. Bu isteğimize 9 yıl içerisinde farklı illerdeki 103 şubemizle ulaştık. Ayrıca Birleşik Arap Emirlikleri’ne yaptığımız kahve, lokum, draje ihracatımızla kalitemizden ödün vermeden ve büyüyerek yol almaya devam ediyoruz. Kahve Durağı olarak 2009 yılında açılan ilk şubemizden bu yana, benzersiz tatlarımız ve kaliteli servis anlayışımız ile kısa sürede bilinen ve insanların birbirine tavsiye ettiği güçlü bir marka haline gelmeyi başardık.

Tüketicilerin Kahve Durağı’nı benimsemelerinin ve tercih etmelerinin sebebi nelerdir?

 Her Kahve Durağı’nda aynı lezzeti sunabiliyor olmamız başarımızda önemli bir yer tutuyor. Aynı tadı yakalayabilmemizin sırrı, dünyanın en seçkin kahve yetiştiricilerinin mahsullerinden seçilen kahve çekirdeklerinin harmanlanıp büyük bir titizlikle öğütüp kavrulmasında yatıyor. Ürün temini ve işlenmesinde uzun yıllar süren ArGe çalışmalarının sonucunda elde edilen standartların uygulanması da aynı tadı yakalayabilmemizi kolaylaştırıyor.

Şube sayınız ve kalite anlayışınızla ilgili bilgi alabilir miyiz?

 Şuan Türkiye’de aktif 103 şubemiz bulunuyor. Ağırlıklı olarak İstanbul olmak üzere Türkiye’nin birçok şehrinde şubelerimiz mevcut. Tüketicilere kaliteli hizmet vermeye hazırlanan 9 yeni şubemiz ise kısa zaman içerisinde açılmış olacak.

Mekanlarınız ve tasarımlarınız hakkında bilgi alabilir miyiz? Nelere dikkat ediliyor ?

 Dükkanlarımızı tüketicilerin kendilerini en rahat hissedebileceği ve keyifli vakit geçirebileceği şekilde hazırlamaya özen gösteriyoruz. Mekanın iç alanı asgari 100 m2, dış alanı ise asgari 80 m2 olmalıdır. Dükkanlarımızın mutlaka dış mekanları bulunuyor.

Şehir yaşamında nefes almak isteyen ve keyifli vakit geçirmek isteyen kahve tutkunlarının en sevdiği mekanlardan biri olmamızda bunun da etkisi büyük.

Kiosk, yemekli kiosk, cafe-restaurant ve nargileli konsept olmak üzere farklı çözümler sunuyoruz. Kendine özgü renk ve çizgiler taşıyan, dinamik genç ve hareketli konsepti, mağaza projelerimizden menümüze kadar yansıtmaktayız.

Kahve Durağı dikkat çekici görsellerle samimi ve dinamik temalara sahip, kendine has mimari konsepti ile dizayn edilmiş iç ve dış mekanlardan oluşuyor. Bu mekanların aydınlatılmasında şık üniteler; dekorasyonunda ise el yapımı dekoratif malzemeler, modern mobilyalar ve birbiri ile uyumlu renkler kullanılıyor.

Kahve Durağı’nın Franchise koşulları ve politikası  nedir?

Marka Tescil Belgeli Kahve Durağı markamız, yiyecek içecek ve eğlence sektöründe franchise sistemiyle büyümeye devam ediyor. Günümüzün en kazançlı sektörlerden biri olan kafe sektöründe sürdürülebilir, dinamik ve güçlü bir yapı kurmayı başardık.

200.000 TL franchise giriş bedeli talep ediyoruz. 450.000-1.250.000 TL arasında gerçekleşmiş projelerimiz bulunuyor. Dükkanlarımızı anahtar teslim olarak hazırlıyoruz ve açıyoruz. Yatırımcılara en başından itibaren eğitim ve destek sağlıyoruz. Aylık reklam katkısı talebinde bulunmayan markamız her “franchise”nin aylık hasılatı üzerinden %3 pay almaktadır.

Kahve Durağı franchising sözleşmeleri 5 yıl geçerli olup, süre bitiminde taraflar arasında anlaşma olduğu takdirde otomatik olarak yenilenmektedir.

 

 

30 Nisan 2019 / by / içinde
Yorumlar

Comments are closed here.

E-Dergi Üyelik

Yatırım fırsatlarını kaçırmamak için E-dergimize ücretsiz üye olun!
ÜYE OL!
close-link