İŞİN ÖZETİ

Minimum Yatırım: 350.000 TL

Aylık Ciro Payı: %3

Reklam Katılım Ücreti: Alınmıyor

Şube Sayısı: 8

Eğitim: Var

Hedeflenen Bölge: Tüm Türkiye

FRANCHISE GALERİ
ZİLLİ ÖKÜZ HOMEMADE BURGER

 2014 yılında Akdeniz Üniversitesi’nde kapılarını açan Zilli Öküz; lezzetli etleri, benzersiz servisi ve modern konseptiyle sektörün önemli markalarından biridir.

Burger severler için pek çok özgün seçenek yaratan, kısa süre içinde burger kültürüne keyifli ve lezzetli yeni bir yorum getiren Zilli Öküz, burgercilerin vazgeçilmez mekanı olarak hizmet veriyor. Açıldığı ilk günden bu yana burger meraklılarının uğrak adresi haline gelen Zilli Öküz; sunduğu zengin lezzetler, sıcak ortamı ve servisiyle fark yaratmayı başarıyor.

Homemade Burger sloganıyla yola çıkan marka bu serüvende lezzetli ve hesaplı hamburgerleri en hijyenik ortamlarda üretiyor.

Etler: Burgerlerde kullanılan tüm et ve tavuk ürünleri, profesyonel bir ekip tarafından, Türkiye’nin en iyi çiftlikleri araştırılarak-test edilerek temin ediliyor. Markanın burgerlerindeki lezzetin en önemli sebeplerinden birisi budur.

Ekmekler: İyi bir burgerin olmazsa olmazı, ekmeğidir. Zilli Öküz de bu yüzden en iyi burger ekmeğini, en iyi ustalarla çalışarak hazırlıyor.

Şefler: Burgerlerde kullanılan tüm ürünler özenle seçiliyor. Fakat iyi bir burger yalnızca kaliteli malzeme ile ortaya çıkmaz. Zilli Öküz burgerlerinin lezzeti, işinde en iyi olan şeflerle çalışmasından geliyor.

ZİLLİ ÖKÜZ FRANCHİSE BİLGİLERİ

Markanın işletme büyüklüklerine göre 3 farklı franchise alternatifi bulunuyor.

Small: Yaklaşık 70 metre kare / 350 bin TL.

Medium: Yaklaşık 110 metre kare / 470 bin TL

Large: 150 metre kare / 550 bin TL

Zilli Öküz Homemade Burger sektördeki bilgi birikimini yatırımcılara aktarırken şubenin başarılı olabilmesi için gereken her türlü desteği veriyor.

Eğitimden, dükkan seçimine, dekorasyondan, ürün tedariğine kadar girişimcilere yardımcı olunuyor.

Marka franchise bedeli olarak 90.000 TL talep ediyor. Ciro üzerinden yüzde 3 pay alıyor. Bir reklam katılım bedeli veya farklı bir pay talep edilmiyor.

En kaliteli ürünleri anlaşmalı olduğu noktalardan uygun fiyatla temin ediyor olması, markanın bilinirliği ve sektör tecrübesi Zilli Öküz Homemade Burger’in avantajlı yönleri.

Sizde burger sektörüne adım atmak istiyorsanız yandaki başvuru formunu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.