İŞİN ÖZETİ

Minimum Yatırım Bedeli : 25.000 TL

Aylık Ciro Payı: Alınmıyor

Reklam Katılım Ücreti: Alınmıyor

Şube Sayısı: 10

Eğitim: Var

Hedeflenen Bölgeler: Türkiye Geneli

FRANCHISE GALERİ
YEŞİL ADAM (KOZMETİK)

1987 yılında kurulan sağlık dostu marka, Türkiye’de faaliyet gösteriyor ve parfüm başta olmak üzere sağlık ve kozmetik ürünleri ile ilgili Türkiye geneline bayilik veriyor.

Kişiye özel parfümler, doğal sabunlar, hastalıklara karşı bitkisel kapsüller üreten Yeşil Adam, insan sağlığına faydalı ürünleriyle dikkat çekiyor.

Siz de markanın bayiliğini almak, küçük bir yatırımla yüksek kazançlar elde etmek istiyorsanız yandaki form üzerinden markayla iletişime geçebilirsiniz.

YEŞİL ADAM BAYİLİK (5000 TL’den başlayan bayilik fırsatları)

Yeşil Adam firması doğal ve sağlıklı ürünlerini satmanız için bayilik giriş ücreti almıyor.

Ayrıca aylık dükkan kirasının beş katı kadar ürün alımı yapan bayilerinin de dükkan kiraları ödeniyor.

Yeşil Adam satış ağını genişletip, girişimcilere fırsatlar sunarken eğitim desteği, yer seçimi, pazarlama, reklam ve personel desteği de sağlıyor.

Gelirden pay verilmiyor, reklam katılım ücreti de yok…

Kısacası ürünlerine güvenen bir firma, satış ağını genişletecek bayilikler bularak genişlemeyi ve bayileriyle karşılıklı kazanç sağlamayı hedefliyor.

Ayrıca hali hazırdaki dükkanınızda markanın ürünlerini satabilmeniz mümkün.

YEŞİL ADAM ÜRÜNLER:

Parfümler

Sağlık Bakanlığı onaylı, her zevke uygun parfüm üretimi yapan Yeşil Adam firmasından parfüm bayiliği alarak her yaştan kişiye hitap edebilir, küçük bütçeli yatırımlarla geleceğinizi güvence altına alabilirsiniz.

Bitkisel Sabunlar

Tamamen doğal içerikli, rengarenk ve mis kokulu sabunları ile de dikkat çeken Yeşil adam, bitkisel sabun çeşitleri ile de bayilerine kazanç kapılarını aralıyor.

Kişisel Temizlik Ürünleri

Geniş kapsamlı ürün kategorilerinden biri de kişisel temizlik ürünleri olan Yeşil Adam; kolonya, diyabet hastalarına özel şampuan, diş macunu gibi ürünleri tamamen doğal hale getiriyor.

Bitkisel Kapsüller

Binlerce yıldır geleneksel tıp tedavilerinde kullanılan şifalı bitkileri kapsül hale getiren Yeşil Adam; Sarı Kantaron, Ginseng, Zerdeçal gibi bitkileri kullanıcılarıyla buluşturuyor. Bununla da sınırlı kalmayıp sigara ve alkolü bırakmak isteyenlere özel “sigara tiksindirici” üretimi de gerçekleştiriyor.

Bitkisel Yağlar

Bitkisel kapsüller gibi içerisinde insan sağlığına faydalı bitki özlerinin bulunduğu yağlar; Yeşil Adam firmasının sağlık için doğaya başvurduğu ürünler arasında yer alıyor.