İŞİN ÖZETİ

Minimum Yatırım Bedeli : 250.000 $

Hedeflenen Bölgeler: Türkiye Geneli

Aylık Ciro Payı: %10

Reklam Katılım Ücreti: Belirtilmemiştir

Şube Sayısı: 148

Eğitim: Evet

FRANCHISE GALERİ
FRANCHISE ADAYLARINDA ARANAN ÖZELLİKLER:

TAB Gıda olarak, girişimci bir ruha ve başarma hırsına sahip, başarılı bir iş geçmişi ve yönetim tecrübesi olup, yatırımın gerektirdiği finansal kaynaklara sahip olabilen işletmeci franchisee adayları tercih edilmektedir.

 

EĞİTİM

Seçilen işletmeci adayı, Tab Gıda tarafından verilen eğitim programına katılarak işletmeci olabilme hakkını kazanır. Lisans alanın kendisi işletmeci olabildiği gibi restoranın yönetimini tayin edeceği bir işletmeci ile de yürütebilir.

 

DESTEK HİZMETLERİ:

İşletmecilerimize, restoranın açılış hazırlıkları süresince ve açılışın ilk gününden itibaren pazarlama, reklam, satın alma, lojistik, eğitim, insan kaynakları, operasyon, kalite kontrol gibi yoğun destek hizmetleri verilmektedir.

 

YATIRIM ŞARTLARI:

2016 yılı itibari ile Usta Dönerci® markamızı yatırımcılar ile buluşturacağız. Yatırım bedeli, Usta Dönerci® için 250.000 USD+KDV’den başlamaktadır. TAB Gıda’nın franchisee’lere verdiği restoran işletmeciliği süreleri; Usta Dönerci® için 10 yıldır. Verilen lisans sayesinde, lisans alan kişi sahip olduğu restoranda ve ilgili marka altında ticari faaliyet göstermeye hak kazanmaktadır. Net ciro üzerinden %10 royalty alınmaktadır.

 

YER SEÇİMİ:

Yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgeler, alışveriş merkezleri, sinema, okul, dershane yakınları, fast food işletmeciliğine uygun ana arterler restoran açılacak mekanda aranan özellikler arasındadır.

Restoran açılacak lokasyon Tab Gıda yetkilileri tarafından onaylanır ve kiralanır.

 

FİZİKSEL ÖZELLİKLER:

İş yeri giriş katında olmalıdır. Giriş katı minimum 120m2, toplam kapalı alan ise minimum 300m2 olmalıdır. Ön cephe genişliği; minimum 6.5m, her kat için tavan yüksekliği minimum 2.90m olmalıdır. Food Courtlarda yer alan restoranlarımız için depolar dahil 100m2 alan yeterli olacaktır.