İŞİN ÖZETİ

Minimum Yatırım Bedeli : 12.500 TL

Hedeflenen Bölgeler: Türkiye Geneli

Aylık Ciro Payı: Yok

Reklam Katılım Ücreti: Yok

Şube Sayısı: 65

Eğitim: Evet

FRANCHISE GALERİ
TANITIM FİLMİ

Titisi Teknoloji

Titisi Teknoloji 2009 yılında enerji tasarrufunun; hem bireylerin ve işletmelerin bütçesine, hem ülke ekonomisine hem de sürdürülebilir bir dünya için sağlayacağı katkı göz önünde bulundurularak, vizyoner bir yaklaşımla Sanayi şehri Denizli’de kurulmuştur.

Ülkemizin enerji ihtiyaçlarında dışa bağımlı olması, Titisi Teknoloji’yi enerji tasarrufu sektöründe yatırım yapmaya yönlendirmiştir. Ağırlıklı olarak elektrik enerjisi ve yakıt tasarrufu sağlayan cihazlar üzerine yoğunlaşan Titisi Teknoloji ülke ekonomisine katkı sağlama ilkesiyle, yenilikçi bir yaklaşımla, araştırma-geliştirme (ar-ge) çalışmalarını devam ettirmektedir ve tasarruf sistemleri sektöründe aldığı aktif rolle, sektörün öncü markası konumundadır.

Titisi Teknoloji Türkiye genelinde ana bayi ve alt bayilerinden oluşan 500’e yakın yaygın bayi ağı ve 300’ü aşkın aktif satış temsilcisi ile enerji tasarrufu ürünlerini Türk halkı ile buluşturmakta, sağladığı enerji tasarrufu ile ülke ekonomisine önemli miktarda katkı sağlamaktadır.

Titisi Teknoloji iş ortağı olarak gördüğü bayilerine; sürdürülebilir, kazançlı bir yatırım imkanı sunmakta, uyguladığı sistemli bayilik programı ile bayilerinin yatırımlarını daha iyi değerlendirebilmeleri için kazan-kazan anlayışıyla onları desteklemektedir.

Sattığı tüm ürünlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutan Titisi Teknoloji müşteri portföyünü hızla geliştirmiş, Türkiye’nin yanı sıra yurtdışında da satış yapmaya başlamış ve tüm dünyada tanınan bir marka olma hedefini belirlemiştir.

Ürettiği ve sattığı tüm ürünleri ulusal ve uluslararası standartlara uygun olan Titisi Teknoloji, insan sağlığına ve doğaya zarar vermemeyi her şeyden önce tutmaktadır. Titisi Teknoloji CE ve ISO 9001:2000 belgelerine sahiptir.

Tasarruf Ürünlerine Talep Artıyor

Tasarruf hayatımızda hızlı bir yer almaktadır enerjiye gelen zamlar insanların alım göçünün düşmesi bizleri tasarruf yapmaya zorlamaktadır. Türkiye’de sektörün öncülüğünü yapan Titisi Teknoloji sunduğu tasarruf ürünleri yelpazesi ile tasarrufta çığır acımaktadır.

 

Titisi Bayisi Olun, Düşük Maliyetle Yüksek Karlılık Yakalayın

Hızla yükselen tasarruf zorunluluğu fırsat yaratıyor. Aradığınız geleceği de olan bir yatırım ise Titisi Teknoloji bayliği tam da size göre.  Üstelik düşük yatırımla hızlı ve yüksek karlılık elde edebilirsiniz.