İŞİN ÖZETİ

Minimum Yatırım Bedeli : 50.000 TL

Hedeflenen Bölgeler: Türkiye Geneli

Aylık Ciro Payı: Alınmıyor

Reklam Katılım Ücreti: Alınmıyor

 

 
Tek Balık Döner

1970’lerden bu yana farklı sektörlerde aktif olarak ticaretin içinde olan firma yaklaşık 1 yıldır gıda sektöründe faaliyet gösteriyor. Ticari bilgi, sağlam finansal yapı ve kalifiye kadrosuyla öne çıkan şirket gıda sektöründe de kısa sürede öncü olmayı başardı.

Tek Balık Döner 4 yılı aşkın süreyle yapılan AR-GE ve ÜR-GE çalışmalarının ardından en yüksek besin değerine sahip ‘Balık Döner, Balık Burger, Balık Izgara’ üretim ve dağıtım projesini hayata geçirdi.

Üretim Tek Balık Döner markası adı altında, İzmir/Torbalı’da kurulan 1800 metrekare kapalı alana sahip fabrikada gerçekleşiyor. Fabrikada titiz bir çalışma ile yürütülen üretimin, düzenli yapılan analizlerle güvenilirliği kontrol altında tutuluyor. Aynı zamanda ISO, HACCP,  HELAL belgeleri mevcut.

Ülkemizde balık tüketiminin dünya ortalamasının çok altında olduğunu gören Tek Balık Döner; oluşturduğu projeyle her kesimin rahatça balık yemesini hedefledi. Balığı uygun fiyata zahmetsiz, hızlı tüketim haline getirip tüketici ile buluşturdu. ‘Her öğün sağlık, 365 gün balık’ anlayışı ile balığı döner formuna sokmayı başardı. Tadım yapmak isteyenler için ise İstanbul / Beylikdüzü’nde örnek şube faaliyet gösteriyor.

 

Tek Balık Döner Toptan Bölge Bayiliği

Marka üretime odaklandığı için ürünün dağıtım kısmıyla ilgili girişimcilere kapıları açık. Ürünün tüm Türkiye’ye kolaylıkla ulaşmasını sağlamak amacıyla bölge bayii ağını genişletmeyi planlayan firma bu alanda yatırımcılara fırsat sunuyor. Profesyonel ellerde hazırlanan uzun ömürlü balık ürünlerinin hedeflediğiniz bölgede dağıtıcısı olmanız kolaylıkla mümkün.

Çok geniş bir hedef kitleye satışını yapabileceğiz ürünlerin kar marjı tatmin edici seviyede. Tek Balık Döner tesislerinden çıkan ürünlerin toptan bölge satışını yapmanız için küçük bir sermaye yeterli. Yapmanız gereken tek yatırım ürünleri koyacağınız bir depo ve soğuk tutmanız için derin dondurucu. Aldığınız ürünlerle ilgili de yüksek bir stokla çalışmanız gerekmiyor. Fabrikayla koordineli şekilde sipariş geçerek ilerleyebilirisiniz.

Ülkemizde alternatifi bulunmayan balık ürünleri toptan bayiliği ve dağıtıcılığı işine girmek ve köklü bir firmanın partneri olmak istiyorsanız yandaki formu doldurarak yetkililere ulaşabilirsiniz.