Scrabble cafe
Yayınlanma Tarihi 22 Haziran 2020 / 46
Satış Fiyatı(₺) : 125.000
İlan Tipi : Cafe
Konum : İstanbul
Kira Bedeli(₺) : Belirtilmemiştir
Kira Süresi : Belirtilmemiştir
Çalışan Sayısı : Belirtilmemiştir
Metrekare : Belirtilmemiştir
Kuruluş Yılı : Belirtilmemiştir
Aylık Ciro(₺) : Belirtilmemiştir
Takasa Uygunluk : Evet
Kimden : Sahibinden
İşletme Yaşı : 1 Yaşında

satılık marka. takas olabilir.  sadece kafe olarak değil bir çok sektörde bu ünlü ismi markalaştırabilir kendi franchise hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. detaylı bilgi scrabblecafe.com’da.

 

Scrabble Cafe

Türk patent ve marka kurumu marka tescil belgesi marka numarası 201847539 olan ve 30, 35, 43 nolu nace geçerlilikleri olan markamızı franchise hayalinizi gerçekleştirmek için satın alabilirsiniz. Tüm dünyanın bildiği bir isimde kendi franchise zincirinizi oluşturmak artık hiçte zor olmayacak.

Satın aldığınız Scrabble markasıyla Cafe, Bar, Gıda, Hizmet, Mağaza, Alış-Veriş, Restoran, İçecek, Fast Food gibi birçok alanda kullanabileceksiniz. Franchising için araştırdığınız Scrabble markamızı 2018 6.ayı ve 2019 1.ayı aralığında Scrabble Cafe&Bar projesi olarak Alanya barlar sokağına çok yakın bir konumda (kış sezonu olmasına rağmen) denemiş olup 100% başarı ve geri dönüş garantisi yakaladığımızı bilmenizi isteriz.

Amerika’da ve Avrupa’da her 3 evden 1’inde olan ve Türkiye’de de gün geçtikçe milyonların tanıdığı bir konsept olan Scrablle konseptiyle, kendi isteğiniz ve fikriniz üzerinize sıfırdan oluşturacağınız markanızın büyüme ve tanınma hızı, hiç tanınmamış ve duyulmamış bir isme nazaran çok çok daha hızlı ve sağlam olacaktır.

Özellikler
Benzer İlanlar