İŞİN ÖZETİ

Minimum Yatırım Bedeli : 15.000 TL

Hedeflenen Bölgeler: Türkiye Geneli

Aylık Ciro Payı: Alınmıyor

Reklam Katılım Ücreti: Alınmıyor

Şube Sayısı: Bölge Bayilikleri

Eğitim: Var

FRANCHISE GALERİ
BEKEND GIDA AŞ. ( DR. PEPPER İÇECEK)

 

Bekend Gıda AŞ. Kocaeli bölgesinde faaliyet gösteren dış ticaret alanında uzmanlaşmış kadrosuyla çalışan köklü bir firmadır.

Dünyanın çeşitli bölgelerinden gıda ürünleri ithalat ve ihracatı yapan marka 2020 yılı itibariyle ABD markası olan Dr. Pepper içeceklerinin de Türkiye temsilciliğini de üstlendi.

Markanın hedefi düzenli, istikrarlı bir satış ve dağıtım ağı oluşturarak en makul fiyatlarla Dr. Pepper içeceklerini ülkemizdeki sevenlerine ulaştırmak.

Ürünler Avrupa menşeili olup Europe Orangina Schweppes tesislerinde gıda standartlarına uygun olarak üretiliyor. Bekend Gıda AŞ. tarafından da Türkiye pazarına sunuluyor.

 

PEPPER İÇECEK BÖLGE BAYİLİĞİ SATIŞ VE DAĞITICILIĞI

 

Bekend Gıda AŞ. ürünlerin bölge bayiliklerini yapacak girişimcilere fırsat sunuyor. Dünyaca ünlü bu içecek markasının bulunduğunuz bölgede satış ve dağıtıcılığına talip olmanız oldukça kolay.

Bu işe atılmak için yatırım maliyetinizde oldukça düşük. Ürünleri depolayacağınız bir alan ve dağıtım için bir aracınız olması başlangıç aşamasında yeterli.

Marka sadece 8.000 tl. gibi oldukça düşük bir bayilik bedeli istiyor.

Detayları görüşmek ve fikir alışverişinde bulunmak için bayilik başvuru formunu doldurmanız yeterli. Marka yetkilileri size gerekli tüm bilgileri vereceklerdir.