İŞİN ÖZETİ

Minimum Yatırım Bedeli: 500.000 $

Aylık Ciro Payı: % 5

Reklam Katılım Ücreti: Alınmıyor.

Şube Sayısı: 9

Eğitim: Var

Hedeflenen Bölge: Tüm Türkiye

FRANCHISE GALERİ
Numnum Cafe Restaurant

Müşterilerine iyi ve lezzetli yemek sunmayı hedefleyen numnum’ın kapsamlı menüsü; elle şekillenen hamburgerler, sandwichler, zengin salatalar, lezzetli ana yemekler, light seçenekler, taş fırında kepekli hamur ile yapılan pizzalar, akılda kalan tatlılar, özel çocuk menüsü ve yeni hazırlanan vegan menüsü ile geniş bir kitleye hitap ediyor.

Numnum’ı tüm diğer işletmeleri içinde “muzur çocuğa” benzeten numnum’ın yaratıcısı Mehmet Gürs, numnum’ı “fark yaratmak için doğan, farklı, sevimli, zeki ve en önemlisi neşe saçan bir konsept” olarak tanımlıyor.

Prestijli Noktalar Yüksek Marka Değeri

İlk işletmesini Ekim 2003 yılında Maçka G-Mall’da açan numnum, sağlam adımlar ile büyümeyi sürdürdü. Numnum’ın, 4’ü İstanbul’da (Levent Kanyon, Ataşehir Brandium, Akasya Acıbadem, Ataşehir Watergarden), 2’si Ankara’da (Tepe Prime, Armada), 1’i Bursa’da (Podyum Park), 1’i Antalya’da (Agora AVM) ve 1’i de İzmir’de (Optimum),  olmak üzere 9 başarılı işletmesi bulunuyor.

Gerek markanın hizmet verdiği noktalar gerekse menü ve hizmetiyle kalite ve marka değeri yaratmayı başaran marka iş dünyasının da buluşma noktası olarak öne çıkıyor.

Numnum Franchise

Franchise Bedeli 80.000 $ alıyor.

Franchise konusunda oldukça titiz davranan marka yöneticileri sadece başarılı olacağına inandıkları lokasyon ve yatırımcı adaylarıyla ilerliyorlar.

Yatırım maliyeti her ne kadar yüksek gibi gözüksede marka değerine ve iş hacmine bakıldığında oldukça karlı ve prestijli bir iş olarak öne çıkıyor.

Markayla görüşmek için yandaki formu doldurmanız yeterli.