İŞİN ÖZETİ

Minimum yatırım bedeli : 200.000 TL

Aylık ciro payı: Alınmıyor

Reklam katılım ücreti : Alınmıyor

Şube sayısı : 10

Eğitim: Var

Hedeflenen bölge: Tüm Türkiye

FRANCHISE GALERİ
Mehmet Coşkun Et Döner

1984’den bugüne gelen lezzet Mehmet Coşkun Et Döner sağlıklı ürünleriyle öne çıkıyor. Kesimden tüketiciye kadar uzanan süreçte sağlık ve hijyen koşullarına maksimum özen gösteren marka güvenilirlik vaad ediyor. Firma bünyesinde veteriner hekim ve gıda teknikerleri olmak üzere mesleğinde uzman kişiler sadece gıda güvenilirliği, sağlık ve hijyen konusunda görev yapmaktadır. Asıl amacı sağlıklı ve kaliteli bir hizmet sunmak olan MC Et Döner şeffaf üretim süreciyle bunu başarıyor.

Dönerlerde kullanılan tüm etler düzenli ve doğal besiciliğin yapıldığı Orta Karadeniz bölgesinde bulunan özellikle Amasya, Tokat illerinden temin ediliyor. Ürünler soğutuculu araçlarla soğuk hava zinciri kırılmadan (etin kesilmesinden itibaren imalat noktasına ulaşana kadar sahip olması gereken 0 – +4°C’lik değer) imalathanelere ulaşıyor. İmalathaneye giriş yapılan etler veteriner hekimler ve gıda teknikerleri tarafından tüm kalite kontrollerinden geçiyorlar. Daha sonra bu etler uzman kadro tarafından işlenerek yaprak döner haline getiriliyor. Doğal besiciliğin ürünü olan dönerler yine doğal ürünlerden oluşan süt, soğan malzemelerle terbiye ediliyor. Ürünlerde hiçbir koruyucu ve katkı maddesi kullanılmıyor. Ürünler günlük olarak hazırlanıp ve tüketicilere sunuluyor.

Mehmet Coşkun Et Döner Franchise Veriyor

Yılların getirmiş olduğu tecrübeyi ve marka değerini yatırımcılarla paylaşmak isteyen marka bayilik çalışmalarını hızlandırdı.

İç Anadolu’dan tüm Türkiye’ye lezzetlerini yaymak isteyen MC ET Döner yatırımcılarına birçok noktada yol gösterici ve yardımcı oluyor. Halihazırda 10 şubesi bulunan marka kısa vadede şube sayısını franchise sistemiyle 100’lere ulaştırmayı hedefliyor.

Ürünlerin imalatçısı olmanın verdiği güçle tüm bayilere lezzetli etler soğuk zincir kırılmadan marka tarafından ulaştırılıyor. Eğitim desteği de veren marka cirodan bir pay almadığı gibi reklam katılım bedeli de talep etmiyor.

120.000-160.000 tl arası bir bütçeyle karlı bir işe girebilir ve kısa zamanda önemli bir iş sahibi olabilirsiniz.

Eğer siz de Mehmet Coşkun Et Döner ailesine katılmak istiyorsanız yandaki formu doldurmanız yeterli. Markanın yetkilileri size en kısa sürede bilgi vereceklerdir.