İŞİN ÖZETİ

Minimum Yatırım Bedeli: 150.000 TL

Aylık Ciro Payı: Alınmıyor.

Reklam Katılım Ücreti: Alınmıyor.

Şube Sayısı: 17

Eğitim: Var

Hedeflenen Bölge: Tüm Türkiye

FRANCHISE GALERİ
Maydonoz Döner

Yeni nesil Franchise Mantığıyla ilerleyen Maydonoz Döner bayi dostu sistemiyle sektörde yer edindi. Markanın asıl hedefi bayi karlılığını artırıcı planlamalar yapmak ve tedarikçi ile bayi arasında köprü olmak.

Franchise Bedeli Alınmıyor

Franchise sisteminin bayilere yansıyan en olumsuz yanı yüksek konsept bedelleri, standartların üzerinde talep edilen ürün bedelleri, reklam katılım ve isim hakkı bedelleridir.

Maydonoz Döner bu bedellerden sadece isim hakkı bedeli olarak 30.000 TL talep ediyor. Ürünleri şubelerine makul bedellerle tedarik ediyor. Sağlam bir yapı oluşturan marka kazanan bayiler yaratmayı amaç edinmiş.

Marka olarak alım gücünü kullanıyor ve tedarikçilerle anlaşmalar yaparak kola, ayran, döner, lavaş ve sarf malzemeleri piyasa fiyatlarının altında bayilerine ulaştırabiliyor.

Neden Franchising

Franchise veren marka olarak Maydonoz Döner; üretim ve hizmet tekniğini geliştirme, maliyet düşürme, yatırım azaltma, verim yükseltme, kalite artırma, müşteri beklentilerini saptama, müşteri memnuniyetini sağlama çalışmaların sürekli olarak gerçekleştiriyor.

Tek bir küçük işletmenin vakit ve para ayırması mümkün olmayan bu tür çalışmalar, franchise zincirlerde sıradan çalışmalar olarak yapılıyor. Bu sayede, bağımsız çalışan rakipleri aynı kalırken, franchise işletmeler sürekli yenileniyor ve gelişiyor.