Little Caesars

İŞİN ÖZETİ

Minimum Yatırım Bedeli : 300.000 TL

Hedeflenen Bölgeler: Türkiye Geneli

Aylık Ciro Payı: 6%

Reklam Katılım Ücreti: Belirtilmemiştir

Şube Sayısı: 78

Eğitim: Evet

FRANCHISE GALERİ

Little Caesars

Little Caesars

Little Caesars

İlk restoranını, 1959 yılında Amerika’da açan Little Caesars, geçen 50 yıldan fazla süre zarfında edindiği tüm tecrübe ve birikimi siz değerli franchise adaylarına aktarmayı görev edinmiştir. Ülkemizdeki ilk restoranını Çelebi Holding güvencesi ile 1997 yılında açan Little Caesars, 2007 yılından itibaren franchise vermeye başlamış ve özellikle son zamanlarda franchise ailesini genişletmek hedefleriyle önemli yatırımlara imza atmıştır.

Franchise başvurusu yaptığınız andan itibaren doğru lokasyon seçimi, gün geçtikçe artacak eğitim, kiralama, inşaat (dekorasyon), lojistik, tedarik, insan kaynakları, bilgi-işlem ve diğer operasyonel konularda “tecrübeli” ve “bilgili” profesyonel bir kadronun tam desteği ile faaliyete geçmeden önce tüm süreçler hakkında donanımlı hale gelerek yeni işinize siz de tecrübe ve bilgi sahibi olarak başlıyorsunuz. Little Caesars; pazarlama ve operasyon ekipleri; desteklerini iş ortaklığı süresince de devam ettirerek kazancınızı daha artırmak için emek veriyorlar.

Kendi kendinizin patronu olmak, aileniz ve geleceğiniz adına karlı bir yatırıma imza atmak, başarmak ve herşeyden önemlisi kazanmak için Little Caesars iyi bir seçenek.