İŞİN ÖZETİ

Minimum Yatırım Bedeli : 190.000 TL

Hedeflenen Bölgeler: Dünya Geneli

Aylık Ciro Payı: Alınmıyor

Reklam Katılım Ücreti: Alınmıyor

Şube Sayısı: 49

Eğitim: Evet

FRANCHISE GALERİ
Kübranur Bijuteri

Kübra nur Bijuteri, Küppeli Accesories markası ile franchise veriyor.

27 yılı aşan deneyimi ile bijuteri sektöründe kaliteli ürün ve hizmet anlayışını devam ettiren Kübra nur Bijuteri, her geçen gün kendini geliştirmeye devam ediyor.

​Merkezi İSTOÇ’ta bulunan ve 800 m2’lik toplam alana sahip olan Kübra nur Bijuteri, ayrıca Tahtakale’de 235 m2 showrooma sahip. Bünyesinde bulunan Küppeli markası ile toptan ve reyon hizmeti veren Kübra nur Bijuteri, aynı zamanda Tahtakale’de toptan hizmet verdiği Soso ve perakende zincir mağazası olan Küppeli markası ile müşterilerine her alanda farklı ürün ve hizmet seçeneği sunuyor.

Toplam 60 kişilik bir ekip olarak çalışan Kübra nur Bijuteri, 2009 yılından bu yana izne ve denetime tabi 35 personeli ile bir üretim tesisine sahip. Mağaza ve reyon takibi yapan uzman kadrosu, kendi bünyesinde tasarım yapan ekibi ve tasarımları uyarlayan 3D yazıcısı ile tam donanımlı bir hizmet sunan Kübra nur Bijuteri, günümüz modasını takip ederek, müşteri memnuniyetini odağında tutarak çalışmaya devam ediyor.

​3 ülkede toplam 49 bayimiz ile yurt içi, yurt dışı toptan ve Küppeli Accesories franchise ile sektörde bir çok firmaya öncülük etmekteyiz.

Hedeflediğimiz lokasyonlar ağırlıklı olarak, insan kalabalığının fazla olduğu, adım sayısı yüksek olan caddelerdir.

Genelde çoğu firma birbirini kopyalar ya da yaklaşık ürünler üretirler. Küppeli Accesories gündemi ve modayı hızlı takip eden, modaya yön veren bir markadır. Ne de olsa hiçbir kadın pişti olmak istemez.

Tüketici mağazada alternatif tüm ürünleri bulabilmeli. Bu neden ile hedef tüketiciye uygun tüm ürünler birarada sunuluyor. Küppeli mağazalarında; BİJUTERİ, TOKA, ÇANTA, CÜZDAN, SAAT GÖZLÜK, ATKI, BERE, ŞAL, FULAR, BABET, PONDUF TERLİK, gibi geniş ürün yelpazesi bulunuyor.

Mağaza büyüklüğü minimum 40 m² olmalı, ancak tam anlamıyla doğru metre kare 75 m² ile 100 m² arasında olmalı.