İŞİN ÖZETİ

Minimum yatırım bedeli : 80.000 TL

Aylık ciro payı: Alınmıyor

Reklam katılım ücreti : Alınmıyor

Şube sayısı : 3

Eğitim: Var

Hedeflenen bölge: Tüm Türkiye ve Avrupa

FRANCHISE GALERİ
KünefeJi

KünefeJi’nin hikayesi 1998 yılında açılan küçük bir dükkanla başladı. Künefelerin beğenilmesi ve gelen talepler markanın kurucusu olan Nurettin Tennioğlu’nu bu alanda Ar-Ge çalışmaları yaparak uzmanlaşmaya itti.

Kendine has ürettiği künefe lezzetini aynı tazelikte Türkiye’nin her yerine nasıl ulaştırabilirim diye düşünen Nurettin Tennioğlu Türkiye’nin ilk dondurulmuş künefelerini üretmeye başladı.

Marka hedef olarak Hatay mutfağının en önemli lezzeti olan Künefeyi Türkiye’nin yanında tüm Dünya’ya yaymayı amaçlıyor.

Bu doğrultuda Yunanistan’da üretim kapasitesi oldukça yüksek olan bir imalathane faaliyetlerini sürdürüyor.

Bugün KünefeJi markasının ürettiği dondurulmuş künefeler Türkiye ve Avrupa’ya sevk edilerek tüketicilere tazeliğini koruyarak ulaşıyor.

Markanın 2. nesil temsilcisi Vahit Tennioğludur. Nurettin Bey’in oğlu olan Vahit Tennioğlu markanın kalite ve başarısını daha da ileriye taşımayı başarmıştır. 2 nesil birarada lezzetler üretmeye devam ediyorlar.

Künefeji Toptan Satış

Üretilen kaliteli ve uygun fiyatlı künefeler kafelere, restoranlara ve zincir markalara satılıyor. Basit bir ısıtma ve şerbetleme işleminden sonra tüketicilere pratik olarak sunulabilen künefeler oldukça beğeniliyor. Sizler de işletmelerinizin menüsüne bu dondurulmuş künefeleri ekleyebilir ve ürün çeşitliliğinizi arttırabilirsiniz.

Künefeji Franchise

Künefeji markası oluşturduğu mağaza konsepti ile bayilikler veriyor. Düşük yatırım maliyetiyle yüksek karlılık elde etmek istiyorsanız Künefeji markasının bayisi olmanızı tavsiye ederiz. Hazır gelen ürünler sayesinde herhangi bir usta ya da şefe ihtiyacınız olmadan hızlı ve pratik şekilde ürünleri müşterilerinize sunabilirsiniz.

Yan taraftaki başvuru formunu doldurup marka yetkilisinden detaylı bilgi alabilir Künefeji markasının bayisi olabilirsiniz.