İŞİN ÖZETİ

Minimum Yatırım Bedeli: 100.000 $

Aylık Ciro Payı: %5

Reklam Katılım Ücreti: Alınmıyor.

Şube Sayısı: 15

Eğitim: Var

Hedeflenen Bölge: Tüm Türkiye

FRANCHISE GALERİ
KRONOTROP

Ölmeden Önce Dünyada Görülmesi Gereken 25 En İyi Kahveci!

Dünyanın en çok takip edilen bloglarından biri olan Buzzfeed, Kronotrop’u ölmeden öncedünyada görülmesi gereken 25 en iyi kahveci arasında sayıyor. Kahve dünyasının en iyilerinin bulunduğu listede, Blue Bottle Coffee (Oakland Amerika), Stumptown Coffee Roasters (Portland Amerika), Bonanza Coffee (Berlin Almanya), gibi isimler yanında Türkiye’den sadece Kronotrop yer alıyor.

Kronotrop, Dünya Kahve Kavurma Şampiyonası 6.’sı!

Kronotrop baristaları, 2014 ve 2016’da Türkiye Kahve Demleme birincisi, Kronotrop Roaster’ı da 2015 Dünya Kahve Kavurma altıncısı, Türkiye Kahve Kavurma birincisi ve 2016’da ise Türkiye ikincisi olmuştur.

2014’ün başında Kronotrop’u bünyesine katan İstanbul Yiyecek İçecek Grubu, Kronotrop’u uluslararası lider microroasterlar’la aynı kulvarda konumlamak üzere yeniden tasarladı ve yapılandırdı. Kronotrop için global üstün kahve dünyasında yepyeni bir sayfa açıldı. Bulunabilecek en iyi kahve çekirdeklerini doğrudan üreticiden alıp, en ileri kavurma tekniklerini kullanarak kolları sıvayan Kronotrop, Cihangir, Maslak Orjin, Emaar Square AVM, Kartal İstMarina, Davutpaşa YTÜ Teknopark, Topağacı, Moda, Caddebostan, Metropol Ataşehir, Eskişehir ve Antalya Agora AVM de açtığı keyifli mekanın ardından Maslak Oto Sanayi içinde bir Kavurma Tesisi, Ar-Ge ve Eğitim Merkezi açarak atılımlarını hızla geliştirdi.

Kronotrop Franchise

Franchise Bedeli 20.000 $ alıyor.

Franchise sistemiyle büyümeyi planlayan marka deneyimini yatırımcılarla paylaşıyor. Kahve kültürünün oldukça yükseldiği son dönemde gerek konsepti gerekse marka değeriyle hızlı geri dönüşü olan bir yatırım olarak gözüküyor.

Siz yatırımcılar yandaki form üzerinden markayla iltişime geçip karlı ve prestijli bir işletme sahibi olabilirsiniz.