Komagene Çiğ Köfte

İŞİN ÖZETİ

Minimum Yatırım Bedeli : 21.500 TL

Hedeflenen Bölgeler: Türkiye Geneli

Aylık Ciro Payı: Alınmıyor

Reklam Katılım Ücreti: Alınmıyor

Şube Sayısı: 1285

Eğitim: Evet

FRANCHISE GALERİ
Değerli Yatırımcı Adayımız;

Öncelikle Komagene® franchisee adayı olmak için göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

Komagene® olarak “Çiğ köfte sektöründe lider bir dünya markası olmak” vizyonuyla yola çıktık ve 15 yılda çiğ köftenin muhteşem lezzetini tüm Türkiye ile buluşturarak 80 ilde 1.280’i aşkın (Kasım 2019 itibari ile) şubemizle hizmet vermeye devam ediyoruz.

2011 yılında Almanya’da ilk yurtdışı şubesini açmış ve şu anda 7 farklı ülkede 23 şube ile büyümeye devam etmekteyiz.

Komagene için Franchisee’lerimiz ile olan iş ortaklığımız son derece önemlidir. Türkiye Çiğ Köfte Pazarında Lider konumda olan markamız, farklı bir anlayış ile geliştirdiği Franchising sistemi ile büyümektedir. Komagene şubelerinin % 98’si Franchisee olarak başarılı bir şekilde işletilmektedir. Düşük yatırım maliyeti ve yatırımın hızlı geri dönüş oranı nedeniyle en çok franchise talebi alan markamız için siz değerli yatırımcı adaylarımıza franchise giriş bedeli (isim hakkı bedeli) ve Royality fee (ciro primi) almadan yatırım fırsatı sunmaktayız.

5 yıllık Komagene İş Planımızda 2020 yılında 1600 şubeye ulaşmayı ve 5.000’e yakın çalışanımızla sektör liderliğimizi korumayı hedefliyoruz.

 

Franchise Adaylarında Aranan Özellikler:

Müşteri işimizin en önemli parçasıdır. Müşterinin olmadığı durumda şubelerin, franchisee’lerin ve markanın olması hiçbir şey ifade etmemektedir. Satış yapabilmemiz için müşteriye ve müşterinin daha sık alışveriş yapmasına ihtiyacımız vardır. Bu nedenle işimizin her aşamasında öncelikli olarak müşteri odaklı olmalıyız.

Destek Hizmetleri:

Komagene, şubelerin ihtiyacı olan tüm ürünlerin tedariğini yaparak ve Türkiye’de ilk ve tek soğuk zincir lojistik kullanılarak şubelerine sevk edilmesini sağlayan tek markadır. Ürünlerin kalitesi ve lezzeti satın alma sürecinden başlayarak depoya, üretimden şubelere, tezgahtan müşteriye ulaşan bir zincir şeklinde sağlanır, takip edilerek izlenir ve raporlanır.

Pazarlama ve Reklam Departmanımız Türkiye geneli tüm reklam ve pazarlama çalışmalarını yürütmektedir. Franchisee Danışmanlarımız ise yerel yapacağınız bölgenize özel çalışmalarda sizlere destek vereceklerdir.

 

Eğitim:

İşletmecilerimiz hem Komagene işletim standartlarını ve hem de Komagene koşulsuz müşteri memnuniyeti tarzını benimsemeleri için şubeyi açmadan önce 1 haftalık aday eğitim programına tabi tutulmaktadır. Böylece işletmecilerimizin hiç bilmedikleri bir işi yüksek motivasyon ile yapabildikleri ve aynı zamanda ekiplerini eğitebilecekleri bir ortam sunmaktayız.

Yatırım Şartları:

Düşük yatırım bütçeleri ile şube sahibi olmanız ve yatırımınızı kısa vadede geri kazanmanız için gerekli çalışmalar sürekli devam etmektedir. Yatırım maliyetlerimiz  21.500 TL+KDV ‘den başlamaktadır.

Yer Seçimi:

Çiğ köfte sektöründe ilk ve tek deneyimli, konusunda uzman Bölge Operasyon Yönetici kadrosuna sahip markayız. Operasyon ekibimiz restoran açılış sürecinden başlamak üzere size işinizi geliştirme aşamasında her türlü desteği ve bilgiyi sağlar. Açılış sürecinde lokasyon analizi, mimari proje, şirket kurulumu ve şubenin resmi işlemleri, açılışa yönelik pazarlama planı ve şube açıldıktan sonra işin geliştirilmesi, eğitim ve şubenin denetlenmesi konusunda size destek vermektedir.