İŞİN ÖZETİ

Minimum Yatırım Bedeli : 200.000 TL

Hedeflenen Bölgeler: Türkiye Geneli

Aylık Ciro Payı: Alınmıyor

Reklam Katılım Ücreti: Alınmıyor

Şube Sayısı: 20

Eğitim: Var

FRANCHISE GALERİ
KOKOŞ BİJUTERİ

Mağazacılık sektöründe 24 yılı aşan deneyimiyle profesyonel  ürün ve hizmet anlayışını devam ettiren Kokoş bijuteri her geçen gün kendini geliştirmeye devam ediyor.

Merkezi  Gebze’de bulunan marka tecrübesiyle yatırımcılarına karlı perakende mağazalar oluşturuyor. Geçmişinde uzun süre tekstil sektörü de olan KOKOŞ, bijuteri ürünleri yanında mağazalara tekstil ürünlerini de tedarik ediyor. Canlı ve hızlı reyonlar oluşturup, partnerlerine uzun soluklu memnun edici bir hizmet sunuyor.

 

Yüksek Karlı Bayilik Sistemine Sizde Katılın

Markanın hedefi Türkiye genelinde 100 bin nüfus üstü il ve ilçelerde Kokoş bayii ve corner noktaları oluşturmak. Ürün çeşitliliği fazla olduğundan, küçük mağazalarda koleksiyonları sergilemek zor oluyor, bu nedenle mağaza minimum 40 m² olmalı. Ancak ideal büyüklük 75 m² ile 100 m² arasında olmalı.

Dekorasyonu ve dizaynı  A’dan Z’ye KOKOŞ tarafından oluşturulan mağazaların yaklaşık metrekare maliyeti 1.500 TL olarak hesaplanıyor.

Ürün maliyeti ise metrekare başına 2.000 TL civarında. Ürün ve dekor toplamda metrekare başına 3.500 TL olarak düşünülebilir.

 

1 Yılda Yatırımınız Geri Dönsün

Yüksek kar marjıyla çalışan KOKOŞ Bijuteri bayileri yaklaşık 1 yıl içerisinde yatırım maliyetlerini çıkarabiliyorlar.

Başlangıç aşamasında mağazalara eğitim desteği veriliyor.