İŞİN ÖZETİ

Minimum Yatırım Bedeli : 450.000 TL

Hedeflenen Bölgeler: İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir, Antalya

Aylık Ciro Payı: %3

Reklam Katılım Ücreti: Belirtilmemiştir

Şube Sayısı: 103

Eğitim: Var

FRANCHISE GALERİ
Kahve Durağı

Kahve Durağı, 2009 yılında açılan ilk şubesinin ardından, benzersiz tatlar ve kaliteli servis anlayışıyla kısa sürede bilinen ve insanların birbirine tavsiye ettiği güçlü bir marka haline geldi.

Kahvenin Kokusu Ege’den Türkiye’ye Hızla Yayılıyor.

Afrika, Güney Amerika, Asya ve Orta Amerika gibi dünyanın dört bir yanından gelen eşsiz kahve çekirdekleri ilk kez İzmir 1. Kordon’da öğütüldü, pişirildi ve sizlerle paylaşıldı. 2009 yılında başlayan bu yolculukta istendi ki Türkiye’nin her bölgesinden markası tescillenmiş Kahve Durağı ile birlikte yürüyen yol arkadaşları olsun. Bu istek 6 yıl içerisinde farklı ildeki 103 şube​ ve Birleşik Arap Emirlikleri’ne yapılan kahve, lokum, draje ihracatı ile gerçekleşti.

Her Kahve Durağı’nda aynı lezzetin sunabilmesinin sırrı; Dünyanın en seçkin kahve yetiştiricilerinin mahsullerinden seçilen çekirdeklerin oluşturduğu özel harmanların büyük bir titizlikle öğütüp kavrulmasında yatıyor. Ürün temini ve işlenmesinde uzun yıllar süren Ar­Ge çalışmalarının sonucu elde edilen standartlar bu başarayı sağladı.

Bir Kahve Durağınız Olsun.

Marka Tescil Belgeli Kahve Durağı, yiyecek – içecek sektöründe faaliyet gösteren önemli bir marka. Marka bilinirliğini artırmak ve çok daha geniş kitlelere hitap edebilmek adına franchise sistemi uygulanıyor.  Kahve Durağı, günümüzün en kazançlı sektörlerinden biri olan kafe sektöründe yol arkadaşlarıyla birlikte sürdürülebilir, dinamik ve karlı bir şekilde büyümesini sürdürüyor.

Kahve Durağı dikkat çekici görsellerle samimi ve dinamik temalara sahip, kendine has mimari konsepti ile dizayn edilmiş iç ve dış mekanlardan oluşuyor. Bu mekanların aydınlatılmasında şık üniteler; dekorasyonunda ise el yapımı dekoratif malzemeler, modern mobilyalar ve birbiri ile uyumlu renkler kullanılıyor.

Kahve Durağı franchiselarının yatırım maliyetleri açılacak mekanın genişliğine göre değişiyor. Mekanın iç alanı asgari 100 m2​​, dış alanı ise asgari 80 m2​ ​olmalıdır.

Kahve Durağı cadde lokasyonlarında “shop”; AVM’lerde ise hem “shop” hem “Kiosk” konseptiyle hizmet verebiliyor.

Kahve Durağı açılacak her şubenin projesini kendisi yürütüyor, mekanı anahtar teslim şekilde yatırımcısına teslim ediyor. Aynı zamanda şubelerinde çalışacak personel temininde ve eğitimlerinde tam destek veriyor.

Karlı ve keyifli bir iş fırsatı size cazip geliyorsa Kahve Durağı’nın kapıları sizlere her zaman açık.