İŞİN ÖZETİ

Minimum Yatırım: 60.000 TL

Aylık Ciro Payı: Ciro’ya göre değişken

Reklam Katılım Ücreti: Alınmıyor

Şube Sayısı: 10

Eğitim: Evet

Hedeflenen Bölge: Tüm Türkiye

FRANCHISE GALERİ
İLETMEN YENİ NESİL PAKET SERVİS HİZMETİ

Semt ve mahalle bazında ‘mikro teslimat’ hizmeti sunan İletmen, 2019’un başından bu yana İstanbul genelindeki dağıtım alanını genişletiyor. Son olarak İstanbul’un Avrupa yakasında Göktürk bölgesini dağıtım ağına katan İletmen, sunduğu çözümle hem işletmeye verim, hem de sipariş veren müşteriye daha hızlı teslimat sağlıyor.

İstanbul genelinde günde 900, ayda 30 bin sipariş teslimi kapasitesine ulaşan İletmen restoran, market ve mahalle esnafının teslimatının yanında kargo, e-ticaret ve her türlü mahalle içi teslimat ihtiyacına verimli bir çözüm sunuyor. İletmen‘in hedefi İstanbul’dan başlayıp önce Türkiye’ye, ardından da dünyaya açılmak.

İLETMEN FRANCHİSE

MAHALLENİZİN EN ÇOK ARANAN ESNAFI OLMAK İSTER MİSİNİZ?

Marka uygun yatırım bütçesi ve karlılığıyla öne çıkıyor. Bütçe lokasyona göre değişiklik göstermekle birlikte minimum 60.000 TL gibi düşük sermaye gerektiriyor. Bu bütçe içerisine 5 adet sepet, mont, pantolon, kask, yağmurluk, bayi tabelası, yazılım ve lisans bedelleri de dahildir. Ortalama yüzde 25 gibi bir karlılık oranıyla çalışan şubelerin ciroları gün geçtikçe artıyor.

İletmen’nin orta vadeli hedefi franchise sistemiyle 50 bayiye ve geniş bir dağıtım ağına ulaşmak.

Semtlerde lokasyon bazlı bayilik sistemi ile dağıtım ağını genişleten İletmen, motorsikletli taşıyıcıları kendisi seçiyor, eğitimlerden geçirdikten sonra operasyona dahil ediyor. Aynı bölgede dağıtım hizmeti talep eden işletmeler de bulundukları bölgenin İletmen’inden hizmet almaya başlıyor. İletmen, şu anda İstanbul’da bulunan 10 bayisiyle Acıbadem, Atakent, Başakşehir, Ispartakule, Kadıköy, Kayaşehir, Pendik, Üsküdar ve Göktürk bölgelerinde aktif.

Sizlerde gün geçtikçe değer kazanan profesyonel dağıtım işine girebilir ihtiyaç duyulan bölgenin iletmen bayisi olabilirsiniz. Alt yapısı ve yazılım sistemiyle müşterilerinize sorunsuz ve hızlı çözümler sunarak büyüyebilirsiniz.

Yandaki formu doldurarak firma yetkililerine ulaşabilirsiniz.