İŞİN ÖZETİ

Minimum Yatırım Bedeli : 300.000 TL

Aylık Ciro Payı: %2

Reklam Katılım Ücreti: Alınmıyor

Şube Sayısı: 55

Eğitim: Evet

Hedeflenen Bölgeler: Tüm Türkiye

FRANCHISE GALERİ
Hot Döner

1996 yılında gıda alanında çalışmalarına başlayan, 2011 yılında dönercilik sektörüne adım atan şirket, HOT Döner adıyla bugün, çoğu İstanbul’da olmak üzere ülkemizde 30’a yakın ilde toplam 55 ayrı noktada hizmetlerine devam ediyor.

Özel formüllü sosuyla taçlandırdığı Türk damak tadının vazgeçilmez lezzeti döneri, tüm dünyaya yaymaya hazırlanmaktadır. Soslu döneri zincir mağaza ile tanıştıran Hot Döner bu kulvarda sektör lideri olmaya devam etmekte ve pek çok yeniliğe imza atmaktadır.

Ağırlıklı ürünü dürüm olmasına rağmen porsiyon, pilav üstü, iskender, ekmek arası, tombik gibi seçenekleri, hem et dönerde hem de tavuk dönerde sunabilen hot döner, ürün çeşitliliğine hergün yeni ürünler ekliyor. Cheddar peynirli dürüm daha arge aşamasında yoğun ilgi görmüştür.

%100 yerli sermayeli bir yapısı olan, memnuniyet odaklı yönetim anlayışını benimseyen Hot Döner hedeflerini; ürün kalitesinde standardizasyonu korumak, hijyen ve sağlık standartlarından taviz vermeyen yapısını tüm süreçlerinde uygulamak, lezzetli ve kaliteli ürünlerini erişilebilir rakamlarla sunmak ve mutlu şubeler yaratmak olarak belirlemiştir.

Hot Döner Franchise

Hot Döner, 3 yıl içinde 55 şubeden 200 şubeye ulaşmayı ve dünyaya açılmayı hedeflemektedir.

Türkiye’nin doğusundan batısına, güneyinden kuzeyine, kısaca her yerinde yaygınlaşmaya ve kısa süre içinde de dünyaya açılmaya hazırlanan HOT Döner 2019 yılına güçlü bir ortaklık yapısı ile başlamıştır. Bu ortaklık yapısı ile kurumsal yönetim kabiliyetlerini artıran kurum, yüzde yüz memnuniyetin sağlanması için en önemli hedefini “BAYİ MUTLULUĞU” olarak belirlemiş ve girişimlerine buna göre yön vermiştir.

Sizler de Hot Döner ailesine katılmak, güçlü ve karlı bir yapıya dahil olmak  isterseniz yandaki form üzerinden markaya ulaşabilirsiniz.