İŞİN ÖZETİ

Minimum Yatırım Bedeli : 89.000 TL

Hedeflenen Bölgeler: Türkiye Geneli

Aylık Ciro Payı: Alınmıyor

Reklam Katılım Ücreti: Alınmıyor

Şube Sayısı: 4

Eğitim: Var

FRANCHISE GALERİ
Gözde Börek

 

Gözde Börek 1998  yılında başladığı lezzet yolculuğuna tüm hızıyla devam ediyor. Gözde Börek İstanbul’da 1 Fabrika 1 Fabrika satış Mağazası ve 3 şube ile, müşterilerine ulaşıyor.

Gözde Börek, üretim merkezinde üretilen vazgeçilmez geleneksel lezzetlerini müşterilerine sunuyor. Marka aynı zamanda yüksek kapasiteli üretim tesislerinde ürettiği ürünleri birçok börekçiye de tedarik ediyor. Marka üretimini yaptığı lezziz su börekleriyle meşhur.

 

Gözde Börek Franchise

 

Marka franchise sözleşmelerini 5 yıl yapıyor ve Gözde Börek franchise’larını her konuda destekliyor. İstanbul ve tüm Türkiye’de belirlenen lokasyonlar doğrultusunda uygun olan mağazaların kiralaması ana firma tarafından yapılıp franchise adaylarına görüşmeler esnasında lokasyon seçenekleri sunuluyor. Eğer franchise adayı kendisinin düşündüğü, belirlediği bir mağazada işletme açmak isterse lokasyonu Gözde Börek yetkilileri tarafından incelenip uygunluğu değerlendirildikten sonra işe başlanıyor.

Mimari proje çizimi ve uygulama uzman ekip tarafından standartlara uygun şekilde yapılır. Franchise adayı inşaat süreci devam ederken Gözde Börek ekibi tarafından eğitim görür.

Mağaza yapım maliyeti metrekare ve mağazanın fiziki koşullarına göre değişmekle birlikte ortalama 89.000 + KDV’den başlamaktadır. Yatırım maliyeti, tüm inşaat giderleri, elektrik ve su tesisatları, dekorasyon, oturma grupları ve mutfak ekipmanlarını kapsamaktadır.

Mağazanın inşaatı tamamlanıp açılışa hazır hale getirilmesinden sonra Gözde Börek ekibi franchise’larına operasyon, eğitim, mağaza yönetimi ve reklam konularından destek verir.

Sizlerde üretici bir markayla yıllar sürecek sağlam bir işbirliği istiyorsanız başvuru formunu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.