İŞİN ÖZETİ

Minimum Yatırım Bedeli: 72.000 TL

Hedeflenen Bölge: Tüm Türkiye ve Yurtdışı

Aylık Ciro Payı: %4

Reklam Katılım Ücreti: Alınmıyor

Şube Sayısı: 10

Eğitim: Var

FRANCHISE GALERİ
GAME OF LOKMA

Marka olmak, bir bütün olmaktan geçer.

Marka anlayışının gittikçe önem kazandığı ve yenilikçi yaklaşımlarla tasarlanan marka ve ürünlerin öne çıktığı bir dönem yaşıyoruz.

Game Of Lokma, Anadolu’nun geleneksel lezzeti lokma ile Batı’nın en belirgin tatlarından olan çikolatanın buluştuğu doyurucu ve lezzetli atıştırmalıkları ile yepyeni bir konsept yaratmayı başarmıştır.

Game Of Lokma, gerek konsepti, gerek lezzetleriyle misafirlerine alternatifsiz bir ortam ve lezzet sunmaktadır. Ürün çeşitliliği ve üretim hijyenine verdiği önem tüketicilerin tercihi olmasını sağlamıştır.

Yediden yetmişe herkese hitap eden bir lezzet olan Game Of Lokma, Yeşilköy şubesinin açılışıyla göz doldurmuş ve hızlı bir şekilde şubeleşmeye başlamıştır. Şuan 10 şubeye ulaşan marka yıl içerisinde 40 şubeye ulaşmayı planlıyor.

Şirketin Game Of Lokma dışında çok sevilen ve bilinen Game Of Burger isimli bir markası daha bulunuyor.

GAME OF LOKMA BAYİSİ OLUN

Düşük bütçeli bir yatırımla Game Of Lokma ailesine katılmanız mümkün. İşlek bir  noktada 20 ve 60 metrekare arası bir dükkan bu iş için yeterli.

Game Of Lokma yatırımcı adaylarına 72.000 TL’den başlayan yatırım imkanları sunuyor.

Marka süreç içerisinde bulduğunuz noktanın analizinden tadilatına, personel eğitiminden mal tedariğine kadar hep sizin yanınızda oluyor ve karlılığı yakalamanız için tüm desteği veriyor.

Krizi fırsata çevirmek ve karlı bir işe girmek istiyorsanız Game Of Lokma bayiliği düşük bütçeli yatırımcılar için bulunmaz bir fırsat gibi duruyor.

Yandaki başvuru formunu doldurarak şirket yetkililerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.