Etiler Marmaris

İŞİN ÖZETİ

Minimum Yatırım Bedeli : 150.000 TL

Hedeflenen Bölgeler: Tüm Türkiye

Aylık Ciro Payı: Belirtilmemiştir

Reklam Katılım Ücreti: Alınmıyor

Şube Sayısı: 51

Eğitim: Evet

FRANCHISE GALERİ

Etiler Marmaris

Etiler Marmaris

Etiler Marmaris

Etiler Marmaris, kendi geliştirdiği restoranların işletmeciliğiyle ilgili lisans verir. Verdiği lisans, işletmecinin bizim adımız ve markamız altında ticari faaliyette bulunmasına hak tanır.

Etiler Marmaris ekibi; açılış öncesi ve sonrasında şubenin başarılı olması ve eksiksiz işlemesi için destek araçları sunar. Etiler Marmaris eğitim programı, ürünlerin kalite düzeyi ve istikrarı hakkında fikir sahibi olmanızı sağlar ve şube yönetimi hakkında sizi bilgilendirir.

Mekan ve Mimari

Etiler Marmaris franchise departmanı, işletmeniz için en iyi bölgeyi ve mekânı bulmanıza yardımcı olmak üzere sizinle birlikte çalışır. Bir mekânda karar kılınması halinde Mimarlık ve Tasarım ekibi, lokasyona giderek Etiler Marmaris konseptini baz alalarak projelendirme çalışmasına başlar.

İş yeri mekanı olarak; yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu, fastfood işletmeciliğine uygun ana arterler, süper marketler, sinema, dershane, okulların yoğun olduğu bölgelerde konumlanmalıdır. İşyeri giriş katı olmalı; mutfak, depolar ve oturma alanı için minimum 50 m2 kapalı alan gerekmektedir. Ön cephe genişliğinin minimum 8 metre olması tercih edilmeli.