İŞİN ÖZETİ

Minimum Yatırım Bedeli: 120.000 TL

Aylık Ciro Payı: Alınmıyor

Reklam Katılım Ücreti: 1.000 TL/Ay

Şube Sayısı: 20

Eğitim Var Mı : Var

Hedeflenen Bölge: İSTANBUL – ANKARA

FRANCHISE GALERİ
ETİBEYAZ

Etibeyaz, Türkiye’nin değişen ekonomik, sosyal yapısı içerisinde, müşterilerine özel hazırladığı lezzetleri kendine has üretim, dağıtım, fiyatlama ve pazarlama yöntemleri ile sunan, geçmiş hikayesi mütevazı, geleceği son derece parlak ve finansal yapısı güçlü bir şirkettir.

Etibeyaz serüveni 2000 yılında Fatih Fevzipaşa caddesinde 18 m2’lik şirin bir dükkânda başladı. Kendisine has özel formülü ve lezzeti, el yapımı limonatası, değişik sos ve garnitürleri ile kısa sürede tercih edilen bir marka oldu. 2011 yılında Fatih’te 400 m2’lik bir imalathane kuruldu ve frigorifik araçlar satın alındı. Bu süreçte Marka tescil belgesi, Helal belgesi, HACCP, ISO 9001, ISO22000, Tarım ve hayvancılık işletme kayıt belgeleri alındı.

ETİBEYAZ BAYİLİK

Kendine has lezzetleri, birinci sınıf ham maddelerle ve doğal yollarla katkısız üreterek müşterileriyle buluşturan Etibeyaz, hızla gelişen gıda sektöründe %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, her alanda verilen hizmet kalitesini artırmayı, kısa dönemde İstanbul’da ve Anadolu’da franchise ağını büyüterek tüm Türkiye’ ye lezzetlerini yaymayı hedefliyor.

Sizde ETİ BEYAZ ailesine katılıp karlı bir iş sahibi olmak istiyorsanız yandaki başvuru formunu doldurup yetkililere ulaşabilirsiniz.