İŞİN ÖZETİ

Minimum Yatırım: 50.000 TL

Aylık Ciro Payı: Alınmıyor

Reklam Katılım Ücreti: Alınmıyor

Şube Sayısı: 42

Eğitim: Var

Hedeflenen Bölge: Tüm Türkiye

FRANCHISE GALERİ
Dry Car Care Bayilik Sistemi

Sektörün Öncüsü Lider Markanın Franchise’ı Olabilirsiniz!

Dry Car Care standart hizmet anlayışı, kimyasal ürünlerinin performansındaki kalitesi ve çeşitliliği, kendini farklı kılan istasyon dekorasyonları, profesyonel işletme sistemleri, sektördeki yenilikleri, destek veren ekipleri ve kurumsal yapısıyla, müşteri memnuniyetine verdiği maksimum özen, Dry Car Care’in franchise almak ve bayii olmak için mükemmel bir adres olduğunu gösteren nedenlerdir.

Hedef olarak başarılı franchiselarla büyümek, sürekli gelişen sektördeki gelişmelerin yakın takipçisi olup, ürün ve hizmetlerle ilgili beklentinin üstünde fayda sağlayacak şekilde taleplerin tamamını karşılayabilmektir.

Bu ilkelerle hizmet verdiğimiz sektörümüzde rakiplerinin de yol göstericisi olan Dry Car Care takip eden değil, takip edilen ve örnek alınan bir markadır. Sektör içerisindeki niş pazarlama anlayışı, dikkat çeken tasarım ve uygulamaları, kurumsal firma yapısıyla Dry Car Care yatırımcısının yüzünü güldüren ve her daim yüksek kazanç elde etmesini sağlayan sağlam temeller üzerine kurulmuş olan bir markadır.

Dry Car Care Franchise’ı olun.

Doğa dostu, susuz araç temizleme sistemi ve aracın bulunduğu noktaya gelerek temizleme hizmeti sunmasıyla dikkatleri üzerine çeken Dry Car Care, başta Türkiye olmak üzere, tüm Dünya genelinde franchise vermektedir. Özellikle otoparklar, iş merkezleri, üniversiteler, alışveriş merkezleri, hastaneler, eğlence mekanları gibi araç trafiğinin yoğun olduğu noktalarda suya, elektriğe bağımlı olmadan, klasik araç yıkama şirketleri gibi, yüksek maliyetli kira bedeli ödenmesine gerek kalmadan, araçların temizlenmesine olanak sağlayan Dry Car Care kârlı bir yatırım olarak öne çıkıyor.

 Dry Car Care’in Avantajlı Bayilik Konseptlerinden Birini Seçin

İsim Hakkı, Bayilik, Franchise bedeli YOK, size özel hazırlanan bayilik paketlerinden birini seçmeniz yeterli.

Üstelik ürün alımlarında %35’lere varan iskonto oranlarına sahip olabiliyorsunuz.

Dry Car Care 2007 yılından beri sektöre yön veren çalışmalarıyla siz değerli yatırımcılarına en iyi hizmeti en kolay yoldan sunabileceğiniz minumum maliyetlerle yatırım yapabileceğiniz çok yönlü ve birbirinden farklı bayilik/franchise imkanları sunuyor.

Sizde hiç zaman kaybetmeden bu çok yönlü yatırım imkanlarından yararlanabilir ve kendi işinizin patronu olarak çalışmalarınıza başlayabilirisiniz.