Dominos Pizza

İŞİN ÖZETİ

Minimum Yatırım Bedeli : 250.000 $

Hedeflenen Bölgeler: Türkiye Geneli

Aylık Ciro Payı: –

Reklam Katılım Ücreti: 6%

Şube Sayısı: 514

Eğitim: Evet

FRANCHISE GALERİ
Domino’s Pizza, işletmenin başında duracak kişinin en az %51 hisseye sahip ve finansal gücünün ortalama 250.000 – 270.000 USD + KDV yatırımı karşılayabilecek seviyede olmasını istenmektedir. Bu kişi zamanının büyük bölümünü ve enerjisini Domino’s Pizza dükkanına adamalıdır. Ön protokol dönemindeki teorik ve pratik eğitimlerde başarılı olmalıdır.

Domino’s Pizza her şey dahil kurulum maliyeti ortalama 250.000 – 270.000 USD + KDV’dir.
Toplam yatırım değeri kiralanan dükkanın metrekare alanı, cephesi, kiralandığı andaki fiziksel durumu ve açılışta beklenen iş kapasitesiyle orantılı olarak farklılık gösterebilir. Yatırım bedeline isim hakkı, dekorasyon, üniformalar ve mutfakta kullanılacak araç ve gereçlere kadar her şey dahildir. İdeal metrekare değerleri 90-150 arasıdır.

 

NEDEN DOMINO’S PİZZA’DA FRANCHISEE OLMALISIN?

ÇÜNKÜ “BİZ” KAZANDIRAN FIRSATLAR SUNUYORUZ

Domino’s Pizza’nın başarısı kanıtlanmış bir iş modeli var. Düşük açılış maliyetleri ve sürekli büyüyen pazarımızla, sürdürülebilir nakit geri dönüşü sağlıyoruz. Franchisee’lerimize daha önce analizi gerçekleştirilen lokasyonları öncelikli olarak öneriyoruz. Üretim, lojistik ve satın alma birimlerimiz kaliteyi ve uygun fiyatları franchisee’lerine sunmaya devam ediyor.

 

ÇÜNKÜ “BİZ” DÜNYANIN EN BÜYÜK EVLERE SERVİS PİZZA ZİNCİRİYİZ!

Domino’s Pizza 80 ülkede 14.000’e yakın restoranıyla Dünyanın En Büyük Pizza Zinciridir. Siz de bir Domino’s franchisee’si olup denenmiş ve kendini kanıtlamış, başarı oranı yüksek bir işin sahibi, bu büyük ve güçlü ailenin bir parçası olabilirsiniz.

 

 ÇÜNKÜ “BİZ” MUHTEŞEM LEZZETLER ÜRETİYORUZ!

Domino’s Pizza sürekli yenilenen menüsüyle evlere servis pizza sektörünün öncüsüdür. Franchisee’lerimizle yeni ürünlerin ve promosyonların test aşamasında beraber çalışıyoruz ve kazanan çözümlere birlikte karar veriyoruz.Ürünlerimizi İzmir, Ankara, Gaziantep ve Gebze’deki tesislerimizde üretiyoruz. Böylece Türkiye’nin dört bir yanındaki şubelerimize mükemmel zamanlamayla dağıtım yapıyor, lezzet standardını her an sağlayabiliyoruz.

 

ÇÜNKÜ ‘’BİZ’’ SEKTÖRÜN DİJİTAL YÜZÜYÜZ!

Domino’s Pizza olarak inovasyona hiç durmadan yatırım yapıyoruz. Üretimden sipariş teslimine, lojistikten tedarike her alanda en son dijital teknolojileri kullanıyoruz. Böylece en verimli ve karlı şekilde çalışıyoruz.

 

ÇÜNKÜ “BİZ” EN İYİ SİSTEMLERİ KULLANIYORUZ!

Domino’s Pizza olarak, kullandığımız Pulse sistemi ile franchisee’lerimize pazarlama, vardiya yönetimi ve satış gibi pek çok konuda yol gösteriyor, dijital ortamda kendi başarı karnelerini görerek geri bildirim almalarına imkan veriyoruz. Tek Tıkla Sipariş özelliğimizle mobilden düşünce hızında sipariş alıyor, uygulamamızdaki pop-up’larımızla pizzaseverlerin her an bizi tercih etmesini sağlıyoruz.

 

ÇÜNKÜ “BİZ” PROFESYONEL EĞİTİM DESTEĞİ VERİYORUZ!

Ailemize franchisee olarak katılacak iş ortağı adaylarımız, öncelikli olarak hem teknik hem de becerilerini geliştirmelerini sağlayacak 3 aylık yoğun bir eğitim programına katılırlar. Bu süreçte; işe bakış şeklimizi, restoran içi operasyonlarımızı, standartlarımızı ve yönetim kültürümüzü öğrenirler. Süreci başarıyla tamamlayan franchisee’lerimiz, restoranlarını açtıklarında, gerekli tüm bilgi ve becerilere sahip olarak Domino’s Pizza’nın başarısına ortak olur. Aynı zamanda Franchisee’lerimizin her zaman tüm ekibinin iş başı eğitimleri, sınıf eğitimleri ve online eğitim plaftormumuzdaki e-eğitimlerle mükemmel operasyonu sağlayacak bilgi ve beceriyi kazanmalarına destek oluruz.

 

 ÇÜNKÜ “BİZ” SÜREKLİ PAZARLAMA DESTEĞİ SAĞLIYORUZ!

Sektörün en iyi reklam ajanslarıyla çalışıp şubeniz için en doğru zamanda en doğru pazarlama desteğini veriyoruz. Üstelik sadece açılış aşamasında değil! Sürekli olarak sizin için araştırıp yeni pazarlama fikirleri üretiyoruz.

 

ÇÜNKÜ “BİZ” OPERASYON DESTEĞİMİZLE HER ZAMAN YANINIZDAYIZ!

Dükkanınızın açılışı ile birlikte sizin şubenizden sorumlu bir danışmana sahip oluyorsunuz ve bu danışman şubenizle ilgili tüm süreçleri takip edip, düzenli şube ziyaretleri ile sistemin sorunsuz işlemesini sağlıyor.