Devren Markalı Börek Kafe
Yayınlanma Tarihi 11 Kasım 2019 / 217
Satış Fiyatı(₺) : 235.000
Konum : İstanbul / Kadıköy
Kira Bedeli(₺) : 3000
Kira Süresi : 5 YIL
Çalışan Sayısı : 1-5 Arası
Metrekare : 150
Kuruluş Yılı : 08/06/2017
Aylık Ciro(₺) : 50000
Takasa Uygunluk : Hayır
Kimden : Sahibinden
İşletme Yaşı : 2 Yaşında

İşletmemiz kadıköy’ün en gözde muhitleri arasında olan Ziverbey mevkinde kalmaktadır Pendik Kadıköy minibüs caddesi üstündedir Marmara üniversitesine ve kadıköy’ün merkezine 5 dakika yürüme mesafesindedir karşısında Müjdat Gezen Sanat Merkezi , Toprak Şeker Kadın kuaförü, Şok Market Beyaz köşk sitesi yan taraflarına ise oto galeriler vardır gün boyu yaya ve araç akışı hiç durmadan devam etmektedir kirası minibüs yolunda ve merkezde olmasına rağmen çok uygundur. Şuan ki konsept adana böreği kahvaltı tatlı kahve çeşitleri sandevic bu tarzdadır 8 aydır hizmet etmekteyiz iş potansiyeli çok yüksektir kışın bu potansiyel dahada artacaktır şuanda üst katta 12kişi oturabiliyor bahçede 30 alt katta ise 6 kişilik olmak üzere 60 kişinin rahatlıkla ağırlanabileceği büyüklüktedir ayrıca arkada büyük bir deposu ve mutfağı vardır. Yurtdışına çıkmamız sebebiyle maalesef bu güzel işletmeyi devretmek zorundayız alan kişi hiç tereddüt ve masraf etmeden direk kapıyı açıp çalışmaya ve para kazanmaya başlayabilir tüm sistem ona göre ayarlanmıştır
İşletmemiz yemek sepeti getir.yemek gibi firmalarla anlaşmalıdır fiyata 1 adet suzuki adres motorsiklette dahildir değeri 10 bin tl’dir.
Not: Dükkan kirası günlük ciro sadece ciddi alıcılarla paylaşılacaktır dükkanın devir hakkı vardır sadece araç takası ve nakit alım yapılacaktır. Çek senet tarla arsa lütfen teklif etmeyiniz.

Özellikler
Benzer İlanlar