İŞİN ÖZETİ

Minimum Yatırım Bedeli : 200.000 TL

Hedeflenen Bölgeler: Türkiye Geneli ve Balkanlar

Aylık Ciro Payı: Belirtilmemiştir

Reklam Katılım Ücreti: Belirtilmemiştir

Şube Sayısı: 11

Eğitim: Var

FRANCHISE GALERİ
TANITIM FİLMİ

ÇÖPS FRANCHİSE SİSTEMİ KAZAN KAZAN ODAKLI

Sez Gıda Ltd Şti. ÇÖPS markası ile Ege’nin meşhur Çöpşiş lezzetini tüketicilerle buluşturuyor.

ÇÖPS restoranları franchise sistemi ile işletiliyor ve başta Çöpşiş olmak üzere lezzetli ve sağlıklı et ürünlerini modern bir işletme ve tedarik sistemiyle tüketiciyle ulaştırıyor.

ÇÖPS dinamik bir yaklaşımla franchise işletmecilik modeliyle yeme içme sektöründe önemli bir boşluğu dolduruyor. Bu yenilikçi marka; lezzetli, dondurulmadan hazırlanmış yüksek kaliteli ürünlerini uygun fiyatla geniş kitlelere yaymayı hedefliyor.

Hızla büyüyen restoranlar zinciri, kazan kazandır odaklıdır. Büyümeyi hedefleyen ÇÖPS yeni iş ortaklarını bekliyor. Tüm Türkiye’de franchise vermeyi planlayan ÇÖPS yatırım/karlılık oranıyla da öne çıkıyor.

 

ÇÖPS HER ŞUBEDE AYNI LEZZETİ VAAD EDİYOR

Tüm mağazalarda menüler standart ve yemek üretimi lokal olarak yapılıyor. Açılan tüm mağazalar aynı konseptte oluşturuluyor. Müşterilerin siparişleri hızlı ve lezzet tavizi vermeden sunuluyor.

ÇÖPS Ege mutfağının hafifliğini gerçek etin lezzeti ile birleştirip şişe dizdi. Tavuk etinden kırmızı ete kadar farklı lezzetlere ÇÖPS noktalarından ulaşmak mümkün.

Franchising sistemi ile çalışan şubeler merkez şube üzerinde çeşitli eğitimler alıyorlar. Mağaza açılış öncesi ve sonrası bu eğitimlerden sürekli olarak faydalanabilir.