İŞİN ÖZETİ

Minimum Yatırım Bedeli : 220.000 TL

Hedeflenen Bölgeler: İstanbul Anadolu ve Avrupa, Bursa, İzmir ve Tüm ege Bölgesi

Aylık Ciro Payı: Alınmıyor

Reklam Katılım Ücreti: Alınmıyor

Şube Sayısı: 15

Eğitim: Var

FRANCHISE GALERİ
Pizzeria İtalian Food COI

Türkiye butik pizza sektörünün fark yaratan ve dikkat çeken genç markası Coi, 2019 yılının son çeyreğini yaşadığımız bu dönemde şube sayısını hızlı bir şekilde 15’e çıkardı. Marka, kısa vadede şube sayısını 35 ‘e çıkarmayı ve Türkiye butik pizza sektörünü geliştirmeyi hedefliyor.

Coi, 2015 Yılında Bursa’nın en keyifli semtlerinden olan Kükürtlü’de faaliyetine başladı. Kısa sürede Bursa halkının yoğun ilgisini ve beğenisini kazanarak pizza sektörüne hızlı bir giriş yapmıştı. Açılışını takip eden 3. ayında ilk Franchise talebini alarak Bursa Görükle Uludağ Üniversitesi Yerleşkesi’nde 2. şubesini açmıştı. İnce hamurlu, orijinal İtalyan Pizzaları ve birbirinden enfes İtalyan yemekleri o kadar çok beğenildi ki 8 ayda yoluna 9 şubeye ulaştı.

Bu süreçte müşterilerinin önerisi ve ısrarı nedeniyle “Şehrin en iyi pizzası“ sloganını tabelasına ekledi. Coi, üretim gücünü İtalyan mutfağındaki üstün deneyimine ve dünya trendlerini takip ederek devamlı ar-ge ve inovasyon yapmasına borçlu. İlerleyen yıllardaki hedefimiz COİ lezzetini ve konseptini Türkiye’nin tüm illerine yaymak ve lezzetli dünya kapısından herkesin geçmesini sağlamak.

2019 yılı itibariyle Coi markası, yatırım maliyeti, menü çeşitliliği ve hedef kitleye göre 3 ayrı konsept ile hizmetlerine devam etmektedir.

  • Yatırımın yapılacağı bölgede daha çok paket servis potansiyeli var ise, Coi Jet
  • Coi’nin ilk butik şubesinden itibaren hem Pizza hem İtalyan yemeklerinin var olduğu, Coi Pizzeria
  • Misafirlerinin şarap ve bira eşliğinde restaurantta daha çok vakit geçirebileceği alkol’ün dahil olduğu, Coi Deluxe

Katkısız ve Leziz Pizzalar

Coi, günlük katkısız pizza hamuru üretiyor. Hiçbir şekilde koruyucu ve renklendirici içermeyen saf domatesleri, 14 ceşit baharatla harmanlayarak özel sosunu hazırlıyor. %100 dana şarküteri ürünlerini kullanıp taş fırında bakır rengi çıtır çıtır pişirilmiş “traditional” ( italyan tarzı ) pizzalarını müşterilerine sunar. Durum böyle olunca başarı ve beğeni kaçınılmaz oluyor.

Karlı ve Keyifli Bir Markanın Zinciri Olun

Dekorasyondan eğitime, tedarikten reklam desteğine kadar her konuda bayilerinin yanında duran marka yeni yatırımcılarını bekliyor. Yüksek karlılıkla keyifli bir işi birleştirmek istiyorsanız markanın kapıları sizlere açık. Sadece 100.000 tl franchise bedeli ödeyerek bayimiz olabilirsiniz.