BUTİK PASTANE-KAFE
Yayınlanma Tarihi 16 Mayıs 2019 / 56
Satış Fiyatı(₺) : 64.950
Kira Bedeli(₺) : Belirtilmemiştir
Kira Süresi : Belirtilmemiştir
Çalışan Sayısı : Belirtilmemiştir
Metrekare : 20
Kuruluş Yılı : Belirtilmemiştir
Aylık Ciro(₺) : Belirtilmemiştir
Takasa Uygunluk : Evet
Kimden : Sahibinden
İşletme Yaşı : Belirtilmemiştir

HEVES ILE KURDUĞUM FAKAT AYNI ZAMANDA OGRENCI OLDUGUM IÇIN BIRLIKTE YURUTEMEDIGIM,IS YERIMI DEVREDIYORUM.ILGILI ISI BILEN IKI KIŞI COK RAHAT YURUTUR.EV URUNLERIMIZ COK TALEP GORMEKTE VE OZEL SIPARISLER DE ALINMAKTADIR. OKUL YOLU UZERINDEDIR METROBUSE YAKINDIR YANINDA YORESINDE RESTAURANTLAR CAMI VE A101 BIM GIBI BILINDIK MARKETLER BULUNMAKTADIR.K.CEKMECE NIN EN NEZIH MAHALLESINDEDIR.KIRAMIZ CEVRESINE GÖRE ÇOK UYGUNDUR 1000 TL DIR.

BILENLER BILIR 1. KALITE BUZDOLABI DÜNYASI MARKA PASTA DOLABI,POGACA VE BÖREK TEZGAHI, YATAY 20 TEPSI KAPASITELI UZERI KRISTAL GRANIT MERMER KAPLI DINLENDIRME DOLABI, HEPSI SIFIR ALINMIŞ GARANTISI DEVAM EDEN ÜRÜNLERDIR.UNOX ROSSELLA MARKA FIRIN,24000 LIK SAMSUNG MARKA KLIMA, ÇAY OCAĞI, FILTRE KAHVE MAKINASI,ALARM SISTEMI, IÇ VE DIŞ KAMERALAR, BEKO MARKA YAZAR KASA VE POS CIHAZI,GERCEK AHSAPTAN KESILEREK YAPTIRILAN SIK TASARLANMIS MASALAR VE SANDALYELERI,OZEL TASARLANMIŞ KULLANISLI KALITELI DOLAPLAR.
MEKANIN TASARIMI IÇ MIMAR TARAFINDAN YAPILMISTIR, ELEKTRIK VE SU TESISATI BAŞTAN AŞAĞI YENILENMIS VE KULLANILACAK CIHAZLARA UYGUN HALE GETIRILMISTIR.

HERSEYI ILE HAZIR ISLEYEN BIR ISYERIDIR.ALACAK INSANA DA HAYIR GETIRMESINI DILERIM. YUKSEK MODELLI ARAÇLARLA TAKAS OLABILIR.

Özellikler
Benzer İlanlar