İŞİN ÖZETİ

Minimum Yatırım Bedeli : 20.000 TL

Hedeflenen Bölgeler: Türkiye Geneli

Aylık Ciro Payı: Alınmıyor

Reklam Katılım Ücreti: Alınmıyor

Şube Sayısı: 5

Eğitim: Var

FRANCHISE GALERİ
Bubble Box Waffle

 

Bubble Box Waffle markası özel hamuru ve sunumlarıyla bölgesinde Türkiye’deki en önemli markalarından biri olmayı başarmıştır.

Fethiye merkezde 2 şubesi bulunan Bubble Box Waffle, franchise sistemiyle 3 şube daha açarak 5 şubeyle hizmet veriyor. Ölüdeniz ve Göcek’de açılan 2 şubeye 1 yeni şube daha ekleniyor.

Uzun yıllardır nefis waffle’lar sunan marka artık deneyimini yatırımcılarla paylaşarak büyüyor.

 

Bubble Box Waffle Franchise

 

Franchise bedeli, isim hakkı, ciro payı gibi talepleri olmayan marka uygun bütçeyle keyifli bir iş imkanı arayan girişimciler için bulunmaz bir fırsat.

Tüm Türkiye’den taleplere açık olan Bubble Box Waffle küçük bir bütçeyle waffle sektörüne adımınızı atabileceğiniz bir marka.

Üstelik ilk 3 gün işin işleyişiyle ilgili eğitim de veriliyor. Ürün temininden, eğitime kadar birçok konuda destek veren marka aynı zamanda üretimde kullanılan Waffle makinelerinin satıcısı.

Franchise dışında da 2 yıl garantili ve yedek parça stoğu bulunan bubble waffle makinelerini firmadan temin edebilirsiniz. Cihazlarla hem düşük maliyetli hem de sağlıklı ürünleri çok sayıda üretmeniz mümkün.

Sizler de markayla iş birliği içinde olmak ve ticarete adım atmak istiyorsanız yandaki formu doldurarak markanın yetkililerinden bilgi alabilirsiniz.