İŞİN ÖZETİ

Minimum Yatırım Bedeli: 250.000 TL

Aylık Ciro Payı: Alınmıyor.

Reklam Katılım Ücreti: Alınmıyor.

Şube Sayısı: 5

Eğitim: Var

Hedeflenen Bölge: Tüm Türkiye

FRANCHISE GALERİ
Bolkes Döner’le Herkes Et Yiyecek

%100 Yerli Sermaye ve işin ehli bir ekiple yola çıkan Bolkes ‘Et Yesin Herkes’ mottosuyla hareket ediyor.

Bolkes, %100 yerli sermaye ile kurulmuş olup, kısa zamanda franchise noktalarını artırmayı planlıyor.

BOLKES, KAMPANYA nedeniyle 100 bin TL olan isim hakkı bedelini 50.000TL olarak belirledi.

Türkiye Bolkes’i çok sevdi

Türk insanın en çok sevdiği lezzetlerden olan et döner artık herkesin yiyebileceği bir konsept ile sunuluyor. Döneri çok seven Türk insanı Bolkes ile kaliteli ve uygun fiyatlı et döner lezzetine ulaşabiliyor. Açılan şubeler fiyat, konsept ve lezzet bakımından çok beğenildi ve ilgi gördü.

Her Yerde Bolkes Her Yerde Bolkes

Bolkes markası, Sözmer grup ile sahip olduğu operasyon kabiliyetini ve tedarik gücünü kullanarak Türkiye’nin her yerinde şubeleşmeyi planlıyor.

Bolkes’in Farkı

Aynı sektörde faaliyet gösteren markalardan Bolkes’i ayıran en büyük özellik tüketicilerin yanı sıra franchise alan yatırımcıların da kazanacağı bir sistem kurgulanmış olması.

Sözmer Grup Gücüyle Tedarik

Sözmer grubun sahip olduğu satın alma gücü ve iş ortaklıkları sayesinde franchise noktaları ürün tedariği konusunda hem fiyat hem de kalite olarak rakiplerinden avantajlı bir poziyon yakalıyor.

Bolkes Franchise

Bolkes, 4 yıldır hizmet verdiği fast food sektöründe Sözmer Grup bünyesine katılarak yatırım almış ve yenilenen konsept ile yatırımcısı ile buluşmaya başlamıştır. Franchise sistemiyle şubeleşecek olan marka yere sağlam basan bir ekip tarafından yönetiliyor. Bolkes ailesine katılarak sizde karlı bir iş sahibi olabilirsiniz.

Saha Ekibi

Bolkes’i bünyesinde bulunduran Sözmer Grup saha ekibi, Türkiye’de çok sayıda markanın büyümesinde rol oynamış ve franchise alanında oldukça tecrübelidir. Lokasyon seçiminden, eğitime kadar birçok alanda yatırımcılarına destek veren ekip açılan her şubenin başarılı olması için tüm tecrübesini ortaya koyuyor.