Bilkentin Tek Kumpircisi
Yayınlanma Tarihi 14 Ağustos 2018 / 397
Satış Fiyatı(₺) : 149.000
İlan Tipi : Cafe
Konum : Ankara / Çankaya
Kira Bedeli(₺) : 1500
Kira Süresi : BELİRTİLMEMİŞTİR
Çalışan Sayısı : 1-5 Arası
Metrekare : 35
Kuruluş Yılı : Belirtilmemiştir
Aylık Ciro(₺) : BELİRTİLMEMİŞTİR
Takasa Uygunluk : Hayır
Kimden : Sahibinden
İşletme Yaşı : 1 Yaşında

Türkiye’nin(evet Türkiye’nin) en çok yemek siparişi alan Bilkent, Hacettepe ve ODTÜ Üniversite öğrencilerine ve toplamda 10 Bin’e yakın personeli ile Bilkent Cyberpark ve Hacettepe Teknokent’e karlı hizmet veren Paket Servis İstasyonunu; vizyon sahibi, özellikle öğrenci isteklerinin ne olduğunu bilen ve buna göre satış stratejilerini belirleyebilecek, sezona karlı başlayıp hemen para kazanmaya başlayacak, doğru yerde ve zamanda karlı yatırım fırsatını kaçırmayacak girişimcileri bekliyoruz.

Bilkent ve Hacettepe Bölgesinin TEK Kumpir ve Waffle hizmeti veren işletmesiyiz. Rakibimiz yok, rekabet yok. Yüksek kâr marjı ile çalışıyoruz.

İşletmemiz sezonda 17:00 -03:00 arası full kapasite çalışmaktadır. Öğlen servisinde kapalı olduğunuzdan özellikle teknokent personeli ve botaş, toki, rtük, yök, ösym, tepe çağrı merkezi gibi işyerlerine hizmet veremiyoruz. Öğlen servisi için de açıldığında kârın net olarak 2’ye katlanacağı kaçınılmaz bir gerçektir. Bu kazancı Ticket, Sodexo, Multinet gibi yemek kartlarına müracat ederek daha da artırmanız son derece yerinde olacaktır.

Optimum çaba ve doğru bir politika ile yatırımı sezon sonuna kalmadan geri alabilecek kâr potansiyeli yüksek bir iş fırsatı.

Sezonda yoğunluktan sadece Bilkent ve Hacettepe öğrencilerine hizmet verebiliyoruz. Bunun haricinde Bilkentte bulunan konutlara dahi yoğunluktan hizmet veremiyoruz. Sezon dışında hizmet verdiğimiz Beytepe Mahallesi, İncek, Beysukent, Angora Evleri, Mustafa Kemal Mahallesi’nden gelen siparişleri maalesef sezonda geri çevirmek zorunda kalıyoruz.

Böylesi kârlı, getirisi yüksek yatırım fırsatını sadece ilan süresince sunuyoruz. Bu tarihten sonra devir kesinlikle söz konusu değildir.

Benzer İlanlar