İŞİN ÖZETİ

Minimum Yatırım Bedeli : 300.000 TL

Hedeflenen Bölgeler: İstanbul

Aylık Ciro Payı: %3

Reklam Katılım Ücreti: Alınmıyor

Şube Sayısı: 3

Eğitim: Var

FRANCHISE GALERİ
 

 

Bağ Pastaneleri 1961

 

1961 yılında Üsküdar Bağlarbaşı’ndaki tesislerinde hayat bulan Bağ Pastaneleri, kuruluşundan bu güne sektörde yenilikçi yapısı ve özgün ürün çeşidi ile hizmet veriyor. Türk insanının geleneksel damak tadına uygun lezzetle, endüstriyel ölçekte, hijyenik koşullarda ürettiği ürünlerini müşterine sunuyor. Klasik pastane anlayışına günümüz kafeterya anlayışını ekleyen ilk marka olma özelliğini taşıyan Bağ Pastaneleri sektörün en köklü markası olarak öne çıkıyor.

Pasta cafe ve restaurant konseptleri ile en lezzetli pastane ürünlerinin yanı sıra dünya mutfağının seçkin lezzetlerini de müşterileriyle buluşturuyor.

 

Bağ Pastaneleri 1961 Franchise

 

Alanında Türkiye’nin en köklü markalarından olan Bağ Pastaneleri 1961 yatırımcılara 3 farklı franchise seçeneği sunuyor. Dolayısıyla bütçenize ve lokasyona göre alternatifleri değerlendirmeniz mümkün.

Marka ilk etapta İstanbul Anadolu ve Avrupa yakalarında bayilik vermeyi planlıyor.

Toplam yatırım maliyeti metre kareye göre değişkenlik gösteriyor olsa da 300.000 TL’yi minumum bütçe olarak düşünebilirsiniz.

Marka çok sayıda noktaya ulaşmaktansa yıllarca yol arkadaşlığı yapabileceği bu işi severek yapacak girişimcilerle yüksek kalite algısını öne çıkararak sembolleşecek noktalar açmayı planlıyor.

Halihazırda 3 şubesiyle faaliyet gösteren Bağ Pastaneleri sadece yüzde 3’lük bir ciro payı talep ediyor. Ayrıca bir reklam bütçesi de istemiyor. Ortalama 2 yıllık bir sürede yatırım maliyetlerinizin geri dönüşümü öngörülüyor.

Profesyonel bir ekip tarafından planlanan franchise faaliyetleri; başta ürün temini olmak üzere personel, eğitim, kalite kontrol, lojistik, satın alma, operasyon, pazarlama, reklam, mimari proje ve uygulamayı kapsıyor. Bu süreçte marka A’dan Z’ye tüm süreci yönetiyor.

 

Konseptler ve İsim Hakkı bedelleri:

 

Pasta, Cafe, Restaurant Konsepti : 200.000 TL

Pasta, Cafe Konsepti : 100.000 TL

Kiosk Pasta Cafe Konsepti : 75.000 TL