İŞİN ÖZETİ

Minimum Yatırım Bedeli: 1.000.000 TL

Hedeflenen Bölge: Tüm Türkiye

Aylık Ciro Payı: %5

Reklam Katılım Ücreti:%2

Şube Sayısı: 17

Eğitim: Var

Franchise Bedeli: 250.000 TL

FRANCHISE GALERİ
1453 OSMANLI

1453 Osmanlı, “Şehzadeler Kentinden Türkiye’ye” sloganıyla 2 yıl önce Şehzadeler Kenti Manisa’dan yolculuğuna başladı.

Tamamen yerli sermayeyle kurulan bir kafe-restoran zinciri. %100 Türk markası olmanın gururunu yaşıyor. Kuruluş ise 1453 Osmanlı Yönetim Kurulu Başkanının 15 yıllık tecrübesini kendi markasını kurarak ilerletmek istemesiyle oldu.

Yönetim Kurulu Başkanının “ustalık eserim” diye bahsettiği 1453 Osmanlı markası kısa sürede büyük başarılar elde ederek dünyaya açıldı. Şu an Dubai, Paris, Londra, Marakeş, Cenevre, Brüksel, Katar, Suudi Arabistan, Berlin, Bahreyn ve Nijerya şubeleri için sözleşmeler imzalanmış durumda.

1453 Osmanlı Kuveyt şubesinin açılışı ve imzalanan sözleşmeler sloganlarını “Şehzadeler Kentinden Dünyaya” olarak revize etmelerine yönlendirdi.

Şu anda 17’si açık toplam 46 şubeye ulaşan marka, her geçen gün şube sayısını arttıryor ve yeni şubeler için çalışmalarını sürdürüyor.

Yakın zamanda açılacak olan İstanbul Mihrabat Korusu, İstanbul Bayrampaşa, Kartal, Mimaroba, Beylikdüzü; Kocaeli Şekerpınar, İzmir Bornova, Urla; Aydın Kuşadası, Alanya, Isparta  şubeleriyle markamıza pekçok yerden ulaşmak mümkün olacak.

1453 Osmanlı ailesine katılmak isteyen tüm yatırımcılara kapılarımız açık.

Bilgi birikimimiz ve yüksek karlılığımızdan faydalanmak isteyen yatırımcılarla birlikte büyümekten mutluluk duyarız.