2018’in En İyi Uygulamaları | devrediyorum.com

2018’in En İyi Uygulamaları

2018’in En İyi Uygulamaları

GOOGLE PLAY ÖDÜLLERİ

Halk oylaması sonucunda  Google, Play Store’daki 2018’in en iyi Android uygulamalarını açıkladı. Halka açık şekilde oylanan uygulamalar arasında Drops, 2018’in en iyi uygulaması seçildi. Drops sayesinde kullanıcılar, 30’den fazla dili iyi bir şekilde akıllı telefonu üzerinden öğrenebilme imkanına sahip oluyor. Ayrıca Spotify, halk oylaması sonucunda en fazla sevilen uygulama oldu. Canlı fotoğraf ve animasyon uygulaması olan Vimage, 2018’in en eğlenceli uygulaması seçildi. Oyunlar kategorisinde PUBG Mobile listelerde dikkat çekti. 2018’in en iyi oyunu, halkın favori oyunu ve en rekabetçi oyun kategorilerinde PUBG Mobile, zirveyi kimseye bırakmadı. En eğlenceli oyunlar listesinin zirvesinde ise The Sims Mobil yer aldı.

2018 PLAY STORE EN İYİ UYGULAMA

Drops – Kelime öğrenmenin, alışılmış, sıkıcı ezberciliğin yerine, adrenalin dolu bir oyun olabileceğini hayal edin. İşte bu Drops: “sıkıcı” kelimesini dil öğreniminden çıkartıyor. Faydalı kelimeler, muhteşem minimalist illüstrasyonlar ve hızlı mikro oyunlar aracılığıyla hafızanıza giriyor.

2018 PLAY STORE EN EĞLENCELİ UYGULAMA

Vimage – Vimage, fotoğraflarınıza hareketli efektler ve öğeler ekleyebilmenizi ve onları canlı sanat parçalarına dönüştürmenizi sağlayan bir sinemagraf oluşturma uygulaması.

SPOTIFY 

SPOTIFY İLE SANATÇILARI VE ALBÜMLERİ DİNLEYEBİLİR VEYA EN SEVDİĞİN ŞARKILARDAN OLUŞAN KENDİ ÇALMA LİSTELERİNİ OLUŞTURABİLİRSİN. YENİ MÜZİKLERİ KEŞFEDEBİLİR VE İSTEDİĞİNHAZIR ÇALMANMLİSTELERİNDEN BİRİNİ SEÇEREK YA DA KİŞİYE ÖZEL ÖNERİLER ALABILİRSİNİZ.

GOOGLE PLAY HALK OYLAMASI YILIN UYGULAMALARI

EN İYİ GİZLİ HAZİNE

Unfold – Fotoğraf     ve videoları  akıllı  şablonlar ve zarif yazı tipleriyle birbirine bağlayarak sosyal hikayelerinize uyumlu, şık bir görünüm kazandırabilirsiniz.

EN İYİ KİŞİSEL GELİŞİM

Mimo – Renkli ve basit bir arayüz, şimdiye kadar denediğimiz en ulaşılabilir kodlama öğrenme uygulamasının zeminini oluşturuyor. Konuşma dilindeki metinde, sadece işlemleri ezberlemenize değil kavramları anlamanıza yardımcı olacak bilgiler ayrıntılı bir şekilde açıklanıyor.

EN EĞLENCELİ OYUN

The Sims Mobil – Bu klasik simülasyon oyunu nihayet yeni bir görünüm ve optimize edilmiş özelliklerle (görevler ve ödüller gibi) mobil cihazlara sunuldu. Tıpkı eski günlerde olduğu gibi hayallerinizdeki hayatı sanal alemde yaşayın

EN YENİLİKÇİ OYUN

Gorogoa – Güzel bir tasarıma sahip, kafa yormayı gerektiren ve söz içermeyen Gorogoa, eşi benzeri olmayan resimsi bulmacalarını oyuncuların anlayabileceği şekilde sunuyor.

EN İYİ BAĞIMSIZ YAPIM

Reigns: Game of Thrones – Orijinal oyunun son derece eğlenceli sağa veya sola kaydırma mekanizmasını kullanarak, Cersei Lannister veya Jon Snow karakterleri için Demir Taht mücadelesi verin.

2018 PLAY STORE EN İYİ GÜNLÜK YARDIMCI UYGULAMA

Tasty – Buzzfeed’in kendine özgü hızlı çekim yemek tarifi videolarını seviyorsanız aradığınız uygulama işte bu. Adım adım talimatların (ve döngülü videoların) yardımıyla yemek pişirin. Ravioli ve tiramisu yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

2018 PLAY STORE EN İYİ OYUN – HALKIN FAVORİ OYUNU – EN REKABETÇİ OYUN

PUBG Mobile – Şampiyon belli, ikinci kim? Dünyayı kasıp kavuran fırtınaya kapılın. Üstelik mobil cihazlar için birebir uyarlanmış ve son derece gösterişli. 99 rakibi tek tek alt ederek kazanan siz olun.

7 Mayıs 2019 / by / içinde
Yorumlar

Comments are closed here.

E-Dergi Üyelik

Yatırım fırsatlarını kaçırmamak için E-dergimize ücretsiz üye olun!
ÜYE OL!
close-link