BLUM COFFEE HOUSE franchise vermeye başladı | devrediyorum.com

BLUM COFFEE HOUSE franchise vermeye başladı

BLUM COFFEE HOUSE franchise vermeye başladı

Doğal, lezzetli yiyecek ve içecekleriyle BLUM COFFEE HOUSE franchise vermeye başladı.

Nitelikli kahveler ile doğal, katkısız ve organik lezzetleri bir arada sunan, yaratıcı tasarımı, gurme lezzetleri ve farklı felsefesi ile kendine özgü bir mekan olan Blum Coffee House, Akaretler, İstanbul’da 2016 yılı Aralık ayında açıldı.

Blum Coffee House, iki buçuk sene içinde, Foursquare, Zomato vb. uygulamalarda İstanbul’daki en iyi kahveciler arasında yer almayı başardı. Ayrıca Vedat Milör’ün de favorilerinden olan Blum, Vedat Milör Lezzet Rehberi’nde hem tatlıcı hem de kahveci olarak yer alıyor.

Marka tescilinin yanısıra mimarı tasarım patenti de bulunan Blum Coffee House, farklı ve sıradışı atmosferinde konforlu bir şekilde kahvenizi yudumlayacağınız, salıncaklı köşesinde çocukluğunuza döneceğiniz bir mekan.

Kahveseverlerin bir araya gelerek nitelikli kahvenin tadını çıkardığı, kendilerini evlerinde hissettiği sıcak ve huzurlu  bir ortam yakalamayı başaran markanın en büyük gücü misafirlerinin mutluluğu. Franchise sistemi ile Blum kalitesi ve farklılığını daha çok kahvesevere ulaştırmak isteyen marka, 2019 yılında doğru işbirlikleriyle 10 şube açmayı hedefliyor.

‘Blum your day/ Gününüzü çiçeklendirin’ sloganı ile öne çıkan Blum Coffee House, fair-trade ve nitelikli kahve çekirdeklerinden yapılan her fincan kahveyi en yüksek standartlarda üçüncü nesil yöntemlerle sunuyor.  Espresso bazlı içeceklerden, yeni nesil demleme yöntemlerine (V60, Chemex, Aerospress, Syphon ve Cold Brew) ve Blum imzalı spesyallere kadar geniş bir kahve menüsünün yanısıra nitelikli çaylar, smoothie ve milkshake gibi ürünleri içeren bir içecek menüsü bulunuyor. Espresso bazlı içecekler için single origin kahve çekirdekleri kullanılırken, sütlü içecekler için Blum’a özel bir blend kullanılıyor. Gerek demleme gerekse espresso bazlı içecekler için organik kahve çekirdekleri alternatifleri de mevcut.

 

 

9 Ağustos 2019 / by / içinde
Yorumlar

Comments are closed here.

E-Dergi Üyelik

Yatırım fırsatlarını kaçırmamak için E-dergimize ücretsiz üye olun!
ÜYE OL!
close-link