Akademi innova çocuk aktivite merkezleri çok önemli bir ihtiyacı karşılıyor | devrediyorum.com

Akademi innova çocuk aktivite merkezleri çok önemli bir ihtiyacı karşılıyor

Akademi innova çocuk aktivite merkezleri çok önemli bir ihtiyacı karşılıyor

 

Markanızın kuruluşuyla ilgili bilgi alabilir miyiz?

Akademi innova 7 yıl önce 20 yıllık sektörel tecrübe ve deneyime sahip dijital yapım ve organizasyon firması alt bünyesinde kurulmuştur.

Tüm enerji ve birikimini çocuklar için hizmet ve proje üretmeye odaklamış bir kuruluştur.

Akademi innova çocukların keyifli saatler geçirirken bilgi ve beceri olarak kendilerini geliştirmelerine imkan sağlayan çok yönlü bir aktivite merkezidir.

 

Markanızın konseptini anlatabilir misiniz?

Markamız konsept olarak çocukların gerek pedagojik gerekse fiziksel gelişimlerini sağlamak, yeteneklerini keşfedip geliştirmek adına oluşturulmuş bir hizmet içeriğine sahiptir.

 

Çocuklara yönelik bir hizmette dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Dikkat edilmesi gereken hususların başında çalışanların sabırlı olması ve çocuklara olan yaklaşımları geliyor. O yüzden çalışan seçimi ve kalitesi çok önemli.

İşletmenin temizliği ve çevre güvenlik unsurları da bir o kadar önemli. Emanet edilen çocukların sağlığı ve herhangi bir kaza yaşamaması için biz merkezlerimizde tüm detayları düşünüyoruz.

 

Çocukların teknolojiye ilgileri nasıl? Ebeveyinler hizmetlerden memnun mu?

Çocuklar teknolojiye aşırı düşkün yetişiyorlar. Teknolojinin getirdiği yenilik ve kolaylıklardan faydalanıp kendilerine katma değer sağlayacak bilgilere ulaşabiliyorlar. Gerek oyunlar gerek sosyal medya ve yazılan aplikasyonlar tüm yeniliklere kolayca erişmelerini sağlıyor. Biz teknolojiyi yararlı şekilde kullanarak çocuklara eğitici platformlar oluşturuyoruz.

Ebeveyinler ise teknolojinin yararlı kullanılması konusunda oldukça hassaslar. Hazırladığımız öğretici animasyon belgesel ve oyunlar hem çocukları hem anne babaları mutlu etmeyi başarıyor.

Franchise çalışmalarınızdan bahsedebilir misiniz?

Akademi innova olarak 2 farkli hizmet içeriği ile bayilik veriyoruz.

 1. Sabit kurulum işletmeler
 2. Mobil hizmetler

1- Sabit kurulum işletmeler Avm ve mağaza olmak sureti ile yatırımcının tercihine göre belirlenmektedir. Bayilik oluşum süreçleri ise;

 • Doğru dükkan seçimi ve lokasyon analizi
  • Akademi innova ekiplerince belirttiğiniz dükkan yada AVM’nin lokasyon olarak halkın sosyal ekonomik seviyesinden yerleşim alanlarının yoğunluğuna, ulaşım kolaylığından çevresindeki okul sayılarına kadar tüm detaylar tarafınıza raporlanıyor.
 • Tadilat ve dekorasyon
  • Mimar tarafınca projelendirilen işletmenin tadilat süreçleri ve işlemleri bütçelendirilerek yatırımcılara sunumu gerçekleşiyor.
 • Ürün tedariği ve kurulum aşamaları
  • Akademi innova anlaşmalı tedarikçileri sayesinde doğru ve kaliteli ürünü uygun fiyat garantisi kapsamında sizin adınıza satın alarak ve kurulum aşamalarını takip ederek işletmenizin hızlıca faaliyete geçmesini sağlar.
 • İşletme politikası ve destek
  • Akademi innova faaliyete geçen işletmenizin personel alımı konusunda size destek verir ve alınan personel yeterli yetkinliğe ulaşıncaya kadar eğitimlere devam eder. Haftalık olarak genel merkezde yapılacak aktiviteler konusunda sizinle iş planını paylaşır.

2- Mobil hizmetler

Akademi innova, dijital yapım organizasyon firmasının kardeş firması olup aynı çatı altında faaliyet göstermektedir. Dijital platform da üretici olan dijital yapımın üretmiş olduğu mobil hizmetleri okullara götürerek faaliyet alanları içerisinde müşteriye hizmet götüren bir anlayışa sahiptir. Özel ve devlet olmak üzere anasınıfı ve 1. Kademe öğrencilerine yönelik mobil hizmetler aşağıdaki gibidir.

 • Planetaryum uzay çadırı
 • 3d film gösterimi
 • Hologram konser etkinliği
 • İnteraktif zemin oyunları
 • Artırılmış gerçeklik hayvanlar alemi
 • Fantastik stüdyo çizgi film de oyna
 • Animasyon stand up

 

Yatırımcıların markanızı tercih etmesi için öne çıkaracağınız farklar ve avanatajlar nelerdir?

Bu alanda hizmet içeriği anlamında çok öndeyiz. Bir çocuk aktivite merkezinin başarısı çocuklara sunduklarıdır. Akademi innova’yla birlikte yol alacak yatırımcılar bizim içeriklerimizden ve tecrübelerimizden faydalanmış oluyorlar.

Bu işte başarılı olmanın yolu hem çocukları hem anne babaları mutlu edecek altyapıya sahip olmak ve düzenli olarak merkezinize gelmelerini sağlamaktır. 20 yıllık tecrübemizle bunu başardık. Yapım tarafımızın gücüyle de aktivitelerimizi sürekli yeniliyebiliyoruz. Ürettiğimiz birçok hizmettin Türkiye’de bir alternatifi bulunmuyor.

 

Yatırımcılara iletmek istediğiniz veya eklemek istediğiniz farklı bir konu var mı?

Türkiye’de çocuk nüfusu oldukça yüksek. Ebeveyinlerin büyük kısmı çalışıyor. Çocuklar evlerde sıkılıyor ve yeterli gelişim gösteremiyorlar. Sosyalleşmek çocukların gelişimi için çok önemli. Bu alanda ülkemizde çocuk aktivite merkezlerine büyük ihtiyaç ve talep var. Bu merkezler sayesinde çocuklar anne babalarıyla birlikte vakit geçirme fırsatı buluyorlar. Fiziksel ve mental olarak gelişimlerini tamamlayabilmeleri açısından nefes alabilecekleri bir alan sunuyoruz.

Yatırımcılar bizlerle iletişime geçip bir merkez açarlarsa başarılı olacakları çok net gözüküyor. Çünkü bu alanda ciddi bir açık var. Franchise denildiğinde yatırımcıların akıllarına genellikle gıda sektörü geliyor. İşin o tarafında ise tam tersi çok fazla yığılma oldu. Farklı alanlara yatırım yapmak çok daha mantıklı. Çocuk aktivite merkezi sahibi olmak yatırımcılar için iyi bir alternatif. Biz de bu yolda her türlü işbirliği ve desteğe hazırız.

Geleceğimiz olan çocukları mutlu etmenin verdiği keyif de işin duygusal tatminini sağlıyor.

 

4 Ekim 2019 / by / içinde
Yorumlar

Comments are closed here.

E-Dergi Üyelik

Yatırım fırsatlarını kaçırmamak için E-dergimize ücretsiz üye olun!
ÜYE OL!
close-link