2019 Yılında Yatırım Yapabileceğiniz En İyi Sekiz Kripto Para Birimi | devrediyorum.com

2019 Yılında Yatırım Yapabileceğiniz En İyi Sekiz Kripto Para Birimi

2019 Yılında Yatırım Yapabileceğiniz En İyi Sekiz Kripto Para Birimi

 

Gün geçtikçe insanların yatırım anlayışı değişiyor. Babalarımız, dedelerimiz gayrimenkule, toprağa yatırım yaparken, bir üst kuşak hisse senedi yatırımını tercih ederken yeni nesil para kazanmanın yolunun kripto paralardan geçtiğini düşünüyor. Kesinlikle yanılmıyorlar! Uzmanlar önümüzdeki on sene içerisinde sanal paraların çok daha fazla önem kazanacağını söylüyor.

İşte yeni yılda yatırım yapmak için tercih edebileceğiniz kripto para birimlerinden sekizi:

  • Ethereum

Ethereum 2018’de Bitcoin’den sonra en değerli kripto para birimi olma sıfatına sahip. İlerleyen yıllarda en dominant para birimlerinden biri olmaya aday. Eğer riskten uzak bir yatırım yapmak istiyorsanız ve bolca vaktiniz varsa kripto para sepetinizde mutlaka Ethereum olmalı.

  • Bitcoin Cash

Bitcoinin altın gibi görüldüğünü varsayarsak, Bitcoin Cash de Bitcoin’in para birimi gibi bir halde. Bu sene düşüşte olsa da, gelecek yıllarda değerleneceğini biliyoruz.

  • Binance Coin

BNB, kripto para değişim platformu olan Binance’ın para birimi. BNB tutmak, bu platformda size bir çok avantaj sağlıyor. Elinizde BNB tutarak platformdaki oylamalara katılabilir ya da komisyonlardan indirim sağlayabilirsiniz.

  • Digital Cash

Dash 2014’ten bu yana kripto para piyasasında yerini koruyor. Dash ödemeleri diğerlerine nazaran daha güvenli bir şekilde neredeyse işlem anında gerçekleşiyor!

  • Zcash

Zcash, yatırımcılara “anonim” olma fırsatı sunuyor. Bu kripto para birimde gönderen, alıcı ve para miktarı gizli tutulabiliyor. Bu durum da Zcash’i popülerliğe taşıyor.

  • Monero

Tıpkı Zcash gibi gizliliğe önem veren Monero, 2018 senesinde epey değer kazanmış bir kripto para birimi. Kasım ayında değeri düşen Monero’ya yatırım yapmak için sene başı çok iyi bir zaman!

  • Cardano

Cardano, ADA adındaki kendi kripto para birimine sahip. Cardano, akademisyenler ve bilim insanları tarafından güçlendirilmiş ilk eş- blockchain’e sahip olma avantajını hala elinde tutuyor.

  • BAT

Dünyadaki çoğu blockchain şirketi, internet üzerindeki kripto para işlemlerine dair her şeyi merkezi olmayan bir sistem haline getirmeye çalışıyor. BAT da bu amaç uğruna yaratılmış para birimlerinden biri.

2 Ocak 2019 / by / içinde
Yorumlar

Comments are closed here.

E-Dergi Üyelik

Yatırım fırsatlarını kaçırmamak için E-dergimize ücretsiz üye olun!
ÜYE OL!
close-link