1453 Osmanlı Lezzeti Sınırları Aştı | devrediyorum.com

1453 Osmanlı Lezzeti Sınırları Aştı

1453 Osmanlı Lezzeti Sınırları Aştı

 

1453 Osmanlı, geçtiğimiz günlerde ilk yurt dışı şubesi 1453 Osmanlı Kuveyt’i açtı!

Türk franchise sisteminin en aktif markalarından olan, yatırımcıların göz bebeği 1453 Osmanlı, her geçen gün franchise ağını genişletiyor. Hikayesine Şehzadeler Kenti Manisa’da başlayan marka, sık sık açtığı yeni şubeleriyle adından söz ettiriyor. Geçtiğimiz günlerde açtığı Kuveyt şubesiyle hikayesini sınır ötesine taşıyan 1453 Osmanlı’nın Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Deniz, markasının bu başarısını yatırımcıların gözündeki franchising algısını değiştirmelerine bağlıyor. Konu ile ilgili “Biz, bizden önceki franchising algısını değiştirdik. Yatırımcıdaki franchising algılanış şekli bir kez değişince, yatırımcının ve ekibinin inancı, düşünceleri ve davranışları da değişiyor. Bu değişim sonucunda da nihai müşteriyle daha iyi ilişkiler, pazar büyümesi, şube bazında karlılık artışı ve doğru marka-yatırımcı ilişkisi sağlanıyor” diyen Deniz, 1453 Osmanlı şubeleri ile ilgili şunları da sözlerine ekledi: “Biz insanlara ruhsuz, vakit öldürmelik yerler değil, aksine; bir ruhu olan, insanların bulunmaktan zevk aldığı ve gününün her saatini geçirebileceği bir mekan sunuyoruz. 1453 Osmanlı şubelerinde isteyen muhteşem Saraylı’mızla kahvaltısını eder, isteyen nefis Türk kahvemizle anını taçlandırır, isteyen leziz yemeklerimizle damaklarını şenlendirir, isteyen de nargile çeşitlerimizle sohbetin keyfine varır.”

1453 Osmanlı Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Deniz, 1453 Osmanlı Kuveyt’ten aldıkları dönüşlerden de hayli memnun olduklarını söylüyor. Deniz, markanın ilk yurt dışı şubesi 1453 Osmanlı Kuveyt’in açılışıyla ilgili; “İlk yurtdışı şubemiz olan 1453 Osmanlı Kuveyt şubemizi açmış bulunuyoruz. Şubemiz Kuveyt’in önemli alışveriş merkezlerinden Al-kout Mall’da. Şube ile ilgili harika geri dönüşler alıyoruz. Şubemize gösterilen ilgiye bakılırsa Kuveyt halkı da bizi oldukça sevdi. Zaten Osmanlı ruhuna ve Osmanlı yemeklerine çok da yabancı bir şehir değil. Çalışan adaptasyonu ve şube takibi amacıyla bizden de çok başarılı bir ekip orada bulunuyor. Bir an önce 1453 Osmanlı Kuveyt düzenini oturtup sıradaki yurtdışı durağımız olan Paris’e geçmek istiyoruz” bilgilerini verdi.

Tamamen yerli sermayeyle kurulan ve yüzde 100 Türk markası olan 1453 Osmanlı gibi markaların yurt dışında yer alması hem Türk ekonomisi için hem de franchise sektörü için muhteşem gelişmeler. Şu an 16 aktif, 31 sözleşmeli toplam 47 şubesi bulunan 1453 Osmanlı’da her geçen gün yeni şubeler için sözleşmeler imzalanmaya devam ediyor.

5 Ağustos 2019 / by / içinde
Yorumlar

Comments are closed here.

E-Dergi Üyelik

Yatırım fırsatlarını kaçırmamak için E-dergimize ücretsiz üye olun!
ÜYE OL!
close-link